סילבסטר בזנזיבר

מה דעתכם להחליף את צבעי האדום-ירוק האירופים של הסילבסטר בצבעי הטורקיז-ירוק של זנזיבר? חגיגה שמחה אמיתית של סוף שנה מובטחת לכם בכל מקרה

ראש השנה האזרחית הוא כבר בהחלט חג מקומי, לילה של מסיבות שגם ישראלים נהנים להצטרף אליהן כמו כל העולם. ההשראה להן היא בדרך כלל אירופית או אמריקאית, של ספל יין חם, ערמונים קלויים ומאכלים שמתאימים לחורף הכבד של צפון כדור הארץ. הילולות הריקודים והאלכוהול המשובח נעשית תמיד לאור נרות ותאורה צבעונית בחשיכת החורף, ומזג האוויר קר למדי. אולם, כעת, יש גם אפשרויות אחרות לחגוג סילבסטר השנה, ודווקא באווירה ובנופים אחרים לגמרי.

מצאו כאן חבילות משתלמות לזנזיבר בסילבסטר >>

טורקיז, ירוק וחולות לבנים

זנזיבר היא קבוצה של איים במזרח אפריקה, מול חוף טנזניה, והיא למעשה שמה של אגדה לתיירים שמתגשמת תמיד. זנזיבר אינה משתנה אלא משתפרת תמיד, והבסיס שלה הוא עיר הבירה זנזיבר טאון והאיים הפזורים מסביב הטובלים בטורקיז של האוקיינוס ההודי. קילומטרים של חופים לבנים, אתרי צלילה מדהימים וכפרים ומקומות שאינם משתנים כבר שנים אלא שומרים על האותנטיות שלהם הפכו זה מכבר ליעד רומנטי ואקזוטי במלוא מובן המילה בכל ימות השנה.

Untitled design (2)

כשכולם יחגגו את ראש השנה האזרחית בביתם, זאת תהיה ההזדמנות שלכם להתרווח על חופי הטורקיז, לטייל בכל המקומות המיוחדים שזנזיבר מציעה, אבל למען האמת, עדיף שפשוט תבואו מראש כדי לחגוג, ליהנות מהאווירה ולפרגן לעצמכם חופשת מילוי מצברים ייחודית ולא שגרתית. המטבח המקומי הוא שילוב של קולינריה אפריקאית, הודית וערבית, עם תוצרת חקלאית טרייה מאוד ודגת הים. התבלינים שמעשירים את הטעמים גדלים באי ומשווקים לכל העולם.

יתרונותיו של מזג אוויר נפלא באמצע החורף

מזג האוויר בעונה זו אינו גשום במיוחד והוא חמים ונעים. האיים ריקים ברובם ואתם יכולים לשוט בסירה, לעגון במעגן המקומי ולמצוא לכם איים שוממים וחופים ארוכים רק לעצמכם. לחגוג שם בשקט או להביא לשם חבורה שלמה, ובין לבין לשוטט בכפרים, בשווקים המסורתיים, לבדוק למה זנזיבר נקרא אי התבלינים, לקנות מהם ולראות כיצד מייצרים ומייצאים אותם, לשבת במסעדות בנינוחות, לבקר בסדנאות האומנים המקומיים שפיתחו אומנות המיוחדת לאיים, ולבדוק את הארכיטקטורה המגוונת והאקלקטית מכל השנים של הכובשים השונים שעבר באיים כחלק מתחנת מסחר חשובה של תבלינים ומשי במאות השנים האחרונות.

חבילות מיוחדות לחגיגות סילבסטר בזנזיבר >>

חופשה באווירה אותנטית

רוב האוכלוסייה של זנזיבר מוסלמית מתונה וכפרית מסורתית, כך שהמתינות שלהם והכנסת האורחים הופכות את התיירים לאנשים רצויים מאוד בכל מקום. כמו לפי החלטה מגבוה, תושבי האיים פשוט החליטו להמשיך לשמר את אורח חייהם הפשוט והבסיסי, כך שזנזיבר נשארת אותנטית במלוא מובן המילה החיובי, ואתם יכולים ליהנות מהמגע הבלתי אמצעי עם הטבע המרהיב ועם התרבות בכל מקום.

Untitled design (1)

אפשרויות הלינה בזנזיבר מגוונות וכל אחד יכול למצוא בה את המקום המתאים לתקציבו מבלי לפגום בתחושת החופש והחגיגיות האמיתית. למי שרוצה להתפנק יש מלונות ומתחמים מושקעים יותר שנראים כמו בסרטים, והם מאפשרים לכם ליהנות מחופשה מפנקת במיוחד.

חיי הלילה קוראים לכם

חיי הלילה מתרכזים בברים, במסעדות ובמלונות, כשהחופים המפורסמים הם נונגווי וקנדווה. הם ממוקמים בדרך כלל באזורי תיירות לאורך החופים ותמצאו בהם תיירים נוספים שנהנים מדרינק או ארוחה טובה לתוך הלילה. בסטון טאון בוודאי תוכלו להצטרף למסיבות שנערכות בברים הפתוחים על גגות המלונות, שמזמינים את כולם לחגוג, ואם יתמזל מזלכם תוכלו להצטרף למסיבת ליל ירח מלא על חוף קנדווה, שמושכת תיירים מכל העולם.
Untitled design

השנה, עשוי לקרות, אם כך, שבמקום להתעטף במעילים תלבשו בגדי ים ושנורקלים ותצללו בחופים הקסומים והלבנים של זנזיבר, באתרי הצלילה המפורסמים, ותחגגו את הסילבסטר דווקא בבר על גג פתוח לאוקיינוס ההודי הנפלא. נשמע נהדר, לכל הדעות.

מצאו כאן חבילות נופש לזנזיבר >>

כתיבת תגובה

Call Now Button