למה כדאי להזמין טיול ספארי באשת טורס?

 בגלל הגודל – אשת טורס היא חברה גדולה ומוכרת עם גב יציב, הנותנת ביטחון לנוסעים ומספקת להם תחושה שיש על מי לסמוך, מה שחשוב במיוחד כשיוצאים לטיול יקר במקום מרוחק. יש לנו קו חירום הפועל 24 שעות ביממה גם בטנזניה וגם בישראל ויש לנו מטוסים שלנו שטסים ישירות לטנזניה, זאת בנוסף לטיסות הישירות שלנו לזנזיבר. גודל החברה מאפשר לנו לתת לכם את המחירים המשתלמים ביותר עבור הטיול שלכם ואת התמורה הטובה ביותר לכספכם.

בזכות היחס האישי – בשבילנו כל נוסע הוא עולם ומלואו ואנחנו שמים דגש על הצרכים שלכם כנוסעים. יש לנו נציגות בישראל, בקילימנג'רו ובזנזיבר, למקרה שיש צורך בסיוע בשדה התעופה. המדריכים והסוכנים שלנו ערוכים לעשות עבורכם התאמות אישיות שונות ולמלא את מבוקשכם ואנחנו גמישים וקשובים בכל הנוגע לבקשות של אוכל מיוחד, צמחוני, טבעוני, דג בנייר כסף, ארוחה ללא גלוטן, ארוחת ילדים ועוד.

בזכות המקצוענות – בתוך אשת טורס יש תחום מיוחד ונפרד לאפריקה המתמחה אך ורק ביבשת זו ונקרא "אשת אפריקה". מנהלת התחום, לילי אנגל, גרה במזרח אפריקה במשך 10 שנים והקימה שם חברת טיולים ימיים וחברת ספארי. לילי מכירה את השמורות בטנזניה באופן אישי וכן את הצוות המקומי ואת הלודג'ים.

בזכות הטיולים המותאמים לקהלים ספציפיים – אנחנו לא סתם מוסיפים בכותרת "טיול משפחות" או "טיול נדידה", אלא באמת עושים התאמה מלאה בין הצרכים של הקהל הספציפי בטיול לבין תוכן הטיול עצמו. כך למשל, בחודשי אוגוסט עד אוקטובר אנחנו מבינים שאתם רוצים לטוס לאפריקה כדי לראות את החיות בעת חציית נהר המארה, המכונה "הנדידה הגדולה", ולכן אנחנו מוסיפים עבורכם לילה נוסף בשמורת סרנגטי הגדולה והמרשימה.

הנדידה הגדולה, נהר המארה

בזכות טיולי המשפחות המתאימים גם לילדים וגם להורים – טיול המשפחות שלנו לאפריקה מתאים לכל המשפחה והוא נבנה תוך כדי חשיבה על צרכי ההורים והילדים גם יחד. יש בטיול פעילויות מגוונות, אין השכמות מוקדמות ואין נסיעות ארוכות, מתוך ההבנה שילדים מתקשים לשבת כל היום בג'יפ.

טיולים מותאמים לילדים, ללא נסיעות ארוכות

בזכות צוות המדריכים שלנו צוות מדריכי אפריקה שלנו מכיר היטב את טנזניה וזנזיבר, חלקם התגוררו בטנזניה לפחות שנה וחלקם אף מדברים סווהילית שוטפת. המדריכים מבקרים פעמים רבות באפריקה ומטיילים ביבשת גם עם קבוצות של מטיילים, גם בסיורי הכנה וגם בטיולים פרטיים.

כי לנו אין מתווכים – באשת טורס אין יד שנייה! אנחנו קונים את כל שירותי הטיול ישירות מהספקים, ללא סוכנים מתווכים. אנחנו מכירים את מנהלי הלודג'ים ואת הנהגים ומדברים איתם ישירות.

כי אנחנו אוהבים לחגוג איתכם – אנחנו מבינים שאתם רוצים ליהנות מהכל יחד: לפגוש בעלי חיים, להכיר אנשים, לחגוג ימי הולדת, לחגוג בר/בת מצווה וליהנות מהשמחות שלכם גם כשאתם מטיילים הרחק מהבית. בכל טיול יש לנו חגיגות למטיילים בקבוצה ולפעמים גם למדריכים.

בזכות המפגש עם המקומיים – במהלך הטיול אנחנו מכירים את אפריקה מבפנים ומקרוב ויש לנו מפגשים מרגשים ומרתקים עם ילדים, נשים, גברים ונוער מהקהילה המקומית, וכך אנחנו לומדים מהם והם לומדים מאיתנו.

מפגשים מרגשים ומרתקים עם ילדים, נשים, גברים ונוער מהקהילה המקומית
מפגשים מרגשים ומרתקים עם ילדים, נשים, גברים ונוער מהקהילה המקומית

בזכות ההמלצות החמות עלינו – במשך השנים יצאו איתנו אלפי מטיילים לטיולים מאורגנים באפריקה וחזרו מרוצים, המליצו לחברים ולבני משפחה וחלקם אף הצטרפו לטיולים נוספים שלנו

למבחר הטיולים ולהזמנות היכנסו לאתר אשת טורס.

כתיבת תגובה

Call Now Button