10 מיתוסים על טיולי ספארי לטנזניה

היא אחת המדינות המעניינות ביותר בעולם, תרבות, שבטים, ריחות וחופים מחכים למי שיבקרו בה, ועדיין – יש שעדיין מפחדים להגיע לטנזניה. לילי אנגל, מנהלת אשת אפריקה, מנפצת 10 מיתוסים על המקום שמאחורי החופים הקסומים של זנזיבר

קחו את כל המשפחה לחוויה בלתי נשכחת >>

"טיול ספארי בטנזניה זה יקר"

טיולים בטנזניה לא רק שלא יקרים, אלא בנויים במסלול ובמחיר שמאפשר לקחת גם את הילדים. תוכלו למצוא בחודשי החופש הגדול מבצעים ומחירים משתלמים לטיול ארוך ומלא תוכן של פעם בחיים.

חוויה של פעם בחיים, הטיול המאורגן למשפחות בטנזניה

חוויה של פעם בחיים, הטיול המאורגן למשפחות בטנזניה

"אין שם מה לאכול"

אם לא יצאתם לטיולי ספארי עד עכשיו כי חשבתם שאין מה לאכול, הפסדתם. המלונות בטנזניה מציעים את כל האוכל שאתם מכירים, וגם קצת מנות מקומיות אם תרצו לטעום. בארוחת הבוקר תמצאו פירות, פנקייקים ובעצם כל מה שתמצאו בכל מלון מערבי, בארוחות הערב אורז, מנות בשר ועוף, תפוחי אדמה ועוד. בצהריים תקבלו לאנץ' בוקס מספק ובקיצור – אין שום סיכוי שתישארו רעבים.

"מסוכן שם"

טנזניה היא מדינה מאוד בטוחה, ובכל מקרה, הטיול בטוח. לא רק מבחינת מלחמות, אלא גם מבחינת בעלי החיים. ובכל זאת, הקפידו לצאת עם מדריכים מנוסים שישמרו על בטחונכם ויכירו את הדרכים.

"זה המוני"

אם אתם מדמיינים לכם שהטיול המאורגן מתבצע בשיירה של עשרות ג'יפים, אז תשכחו מזה. הטיולים המאורגנים הרגילים כוללים שיירה של מקסימום 5 ג'יפים, כשהמדריך הישראלי עובר בין כולם, אפשר גם לרכוש טיול בוטיק עם 3 ג'יפים סה"כ.

אישי וחווייתי, מתוך הטיול המאורגן של אשת טורס לטנזניה

אישי וחווייתי, מתוך הטיול המאורגן של אשת טורס לטנזניה

"המון ימים בתוך הג'יפ"

המדריכים שלנו יודעים שילדים לא יכולים להעביר יותר מדי זמן בתוך הג'יפ, ואם נאמר את האמת – אז גם המבוגרים מעדיפים את הטיול מחוץ לרכב, לכן בטיול המאורגן תהנו בין היתר גם מקיאקים, אופניים, הליכה באזור מפלי הקילימנג'רו וביקור בכפרים.

"ישנים באוהלים"

אם אתם מסוג האנשים שצריכים את המיטה והמקלחת המסודרות שלכם, בהחלט תוכלו לקבל את זה בטנזניה. בתי המלון בטיול מסודרים, ובשמורות תוכלו להנות מאוהלים יוקרתיים עם רצפת עץ ומקלחת מסודרת ומקורה.

"ספארי-ספארי, כמה אפשר לראות את אותו נוף?"

בין מגוון המסלולים בטנזניה, אפשר למצוא גם מסלולים המשלבים ספארי עם החופים בזנזיבר. ככה שתוכלו לראות את בעלי החיים שבשמורות הטבע בטנזניה וגם לבקר בחופי זנזיבר שכבר זכו לתואר "גן עדן על פני אדמות".

"גן עדן עלי אדמות", חופי זנזיבר

"גן עדן עלי אדמות", חופי זנזיבר

 

"הנסיעות הרבות והארוכות יהיו קשות לילדים"

כשמתכננים טיול מאורגן למשפחות בטנזניה, חשוב מאוד לקחת אחד כזה שמתאים לילדים. טיולים המשלבים שני בתי מלון כשאחד נמצא בספארי והשני בזנזיבר יבטיח שהמרחק בין המלונות לשמורות יהיה קצר מספיק ולא יקשה על הילדים.

"הטיסה לשם ארוכה ומסוכנת"

לא נכון. טנזניה נמצאת במרחק של 5.5 שעות טיסה בלבד, ובמקרה שאינכם מעוניינים לטוס לשם עם חברה זרה, גם חברות ישראליות כמו אל על מוציאות לשם טיסות ישירות.

"אם כבר, יותר זול לתפור בעצמנו טיסה ומלונות, ולמצוא מדריך שם"

לא בהכרח נכון, חבילות של טיול מאורגן מסוגלות להתחרות בכל קומבינציה כזאת, סביר להניח שלמדריך המקומי שתיקחו אין כוח קניה בלודג'ים ולכן המחיר שלו הרבה פעמים גבוה וכן קשה עד בלתי אפשרי לקנות טיסה ישירה במחיר טוב, ובמיוחד אם אתם מתכננים נסיעה עם ילדים – כדאי לתכנן הכל מהארץ, בעברית ומותאם עבורם.

כתיבת תגובה

Call Now Button