סילבסטר 2015

המצעד של אשת טורס לסילבסטר 2015

רגע לפני שהנסיכה הופכת לדלעת והנסיך לצפרדע ירוקה, השפתיים נצמדות בנשיקה ארוכה. כן, נשיקת הסילבסטר המסורתית היא רגע מכונן, כזה שצריך להתכונן אליו – לקבל השראה מנשיקה מפורסמת, לנגן את המוסיקה המתאימה, להיות במקום הכי נכון, ללבוש את הדבר הנכון ולשקוע בנשיקה טובה, שגם תצטלם טוב. יש כאלה שהצליחו לעשות את זה, ובגדול. הנה המצעד שלנו לנשיקה המושלמת.

נשיקה מהסרטים

תתנשקו כבר! כמה פעמים רציתם שהשניים האלו שרוקדים מולכם על המסך יתנשקו כבר ויראו לכולנו סוף טוב. בינינו, אם יש נשיקה, סימן שהסוף יהיה טוב. קשה לבחור בנשיקה בלתי נשכחת מהסרטים, כי יש המון כאלו. תחשבו על "חלף עם הרוח", "אישה יפה", "טיטאניק" או אפילו על סרטי דיסני קצת אחרי שהמכשפה הרעה נופלת לתהום. אז במקום הראשון שלנו: "טיטאניק" – כי אנחנו אוהבים קרוזים, טיולים בעולם והרבה ים.

שיר הנשיקה

עברית או אנגלית? בואו נשאר עם העברית, בכל זאת. יש הרבה שירים על אהבה, נשיקות ורומנטיקה אבל יש שיר אחד שמתנגן לנו בראש ולא נותן לנו מנוח עד שנבחר בו לשיר הנשיקה האולטימטיבי. רוצים לדעת מהו? רק נספר שהבחירה הייתה קשה והדעות כאן חלוקות מאוד… ובכל זאת שירו איתנו: נשיקה אחת ממך/תעיף אותי גבוה… אייל גולן בשיר "נשיקה אחת ממך" הוא הבחירה שלנו.

המיקום המושלם לנשיקה

בתחנת רכבת פריזאית בגשם? על המדרגות הספרדיות ברומא? בין עלי התה הרכים ברכס הרי הגהאטים בהודו, או במסדרונות ארמונו של בארדיני בפירנצה? כל כך הרבה אפשרויות. כן, כל מקום הוא טוב אם הנשיקה טובה, אבל, אמרנו מצעד אז נקיים מצעד: הטיימס סקוור בניו יורק. גם כי זה מרכז העולם וגם כי אחר כך אפשר (חובה) לצאת לשופינג מטורף. רק אומרים.

התפאורה הכי מדהימה

שקיעה? זריחה? האמת, משעמם. תנו לנו קצת פיצוצים, פירוטכניקה, אורות נוצצים ורעש, כי ככה מקבלים שנה כמו שצריך. במרחק של טיסה קצרה, יש אי קטן וקסום שלוקח את העניין ברצינות. הזיקוקים שמאירים את שמי מלטה לכבוד השנה החדשה, הם תפאורה נהדרת לנשיקה נהדרת.

הלבוש הכי נוצץ

טוב, אנחנו עדיין לא באמת יודעים. כל סילבסטר מביא איתו את הלהיטים שלו. אנחנו רק יכולים לעוץ לכם עצה בנושא (ומי יודע, אולי תיכנסו למצעד 2016): כאירוע קרוב רחוק שמעניק לנו עוד סיבה לצאת ולפגוש, ליהנות ולחוות, אנחנו יכולים רק לומר: תעיזו. אין חובת לבישת פריטי פייטים מוגזמים, אבל בכל זאת, אלמנט אחד מיוחד – כובע מגניב או אבקת איפור זוהרת – ייגרמו לשנה החדשה לבוא עד אליכם בשמחה.

אז מה נשאר? רק נשיקה אחת קטנה. אשת טורס שולחת לכם נשיקות לשנה החדשה!

כתיבת תגובה

Call Now Button