• ראשי
 • /
 • מדריכים ממליצים

מדריכים ממליצים

37 תגובות

 • דוד יקרנגי

  21/02/2015 ב 17:41

  רציתי לפנק את החברה היקרה שלי ביום ההולדת שלה. מצאנו טיול מאורגן בחברת אשת טורס לתאילנד. יצאנו בקבוצה מאורגנת לטיול שנהנינו מאוד. לא חשבנו שבקבוצה כזאת גדולה מגוונת מכל הסוגים צעירים ומבוגרים מכל מני עדות אפשר ליהנות ולהתחבר כמו למשפחה. וזאת הודות למדריך המקסים יוסי שרר שהוא איש מקצוען עם ידע בהיסטוריה וגאוגרפיה. פסיכולוג. חברמן. בזכותו הספקנו להכיר את תאילנד לפי התכנית של אשת ויותר מזה, קיבלנו הרבה חברים חדשים ונהנינו מכל רגע . היה מאוד עצוב להיפרד, עדין שומרים על קשר טלפוני .נשמח אם בעתיד יצא לנו לטייל עם יוסי. ממליצים מאוד לטייל עם אשת טורס עם מדרכים מצוינים כמו יוסי שרר

  הגב
  • שדה קלרה

   30/08/2015 ב 07:46

   לכבוד
   מנכ"ל אשת טורס
   מר אפרים קרמר
   שלום רב
   ברצוננו להביע תודה והערכה רבה למדריך גל מוצאלי אשר ליווה אותנו בטיול לצפון איטליה בין התאריכים 19-25 לאוגוסט 2015. על יחס אישי, מקצועי, סבלנות וסובלנות אין קץ, על הדרכה מתוקתקת, נרחבת איכותית ומעשירה, על דאגה ואירגון עד מהקטן ועד הגדול ביותר באופן יוצאים מהכלל לפרט ולכלל הקבוצה. מדריך עם ידע וניסיון שאין כמוהו. בטיול למדתי שעבודתו של מדריך טיולים, אשר הולך לבלות 7 ימים עם קבוצה הטרוגנית של אנשים, דורשת כישורים מגוונים כדי שהטיול יצליח. נוסף על כישורי ההתמצאות במרחב ובזמן, שהם ממהותו המקצועית של מדריך המטייל בעולם, נדרש כשרון ארגון כדי לעמוד בלוח הזמנים האינטנסיבי של מסלול הטיול, כישורים דיפלומטיים ופסיכולוגיים כדי לאפשר לכל פרט בקבוצה ליהנות ככל האפשר ולפתור בעיות שצצות בשטח

   גל היקר, מדריך לתפארת, חשפת יחס אנושי ומכבד אל כל אחד ואחד מחברי הקבוצה, ובזכות התנהלותך ניתן לומר שהטיול הצליח מעבר למצופה. בעיקר מעורר רושם הוא הידע הרחב וההשכלה שלך בתחומים מגוונים ועל מקומות והאתרים בהם ביקרנו. מכיר כל פינה ופינה עם חייוך תמידי על הפנים. אני, בשמי ובשם כל הקבוצה כולה, מודים לך מקרב לב על ההדרכה האיכותית שזכינו לה ממך ואשר ננצור אותה לאורך זמן, תודה רבה על טיול מדהים! בטוחה אני שאת הטיולים הבאים נעשה אך ורק איתך, אין כמוך יישר כוח

   בברכה
   שדה קלרה

   הגב
  • תמר דקל

   22/10/2015 ב 09:17

   פוליה דרום איטליה – 19/10/15 – 12/10/15

   שלום רב לנציגי אשת טורס, שמחה לשתף אתכם על טיול מוצלח, מסלול מקסים ומדריך מעולה, על כל המשתמע. זה אינו הטיול הראשון שלי עם אשת שהיו טובים, אך זה הכי טוב. דרור בורוכוב המדריך מעולה – מלא אנושיות אכפתיות ורגישות, מקצועי ואחראי. הצליח ליצור אווירה טובה וחיובית בקבוצה של 40 מטיילים. דרור מלא אמפטיה כלפי המטייל הבודד ולכלל הקבוצה, תמיד עם חיוך ומילים טובות. אני (אלמנה ואם שכולה טריה) כותבת בשמי בלבד. חיי מתנהלים ב-2 נתיבים, נתיב העצב/נתיב השמחה. דרור בדרכו המיוחדת והחיננית הצליח ב 7 ימי הטיול לגרום לי לצחוק ולחייך בנתיב השמחה (ב90%) כאשר נתיב העצב ובני תמיד לצידי בצד השני
   חזרתי אמנם למציאות היום יומית אך חווית הטיול הזה לא תעלם כל כך מהר, אם בכלל. אשמח אם תעבירו לדרור את המייל הזה ולקבל מכם עידכונים לגבי טיולים עתידיים בהדרכת דרור. תודה רבה ושיהיו לנו הרבה שמחות
   תמר דקל

   הגב
  • ציפי

   02/05/2016 ב 17:22

   יצאו לטיול בזנזיבר, בצפיות רבות לגבי המדינה ונופיה . טיילנו בהרבה מדינות והנה לראשונה הגענו לאפריקה. איננו נוהגים להשתתף בטיולים מאורגנים – אולם הפעם ההפתעה הייתה נעימה ביותר. קבוצה נחמדה ונעימה, היינו מחולקים בשני אוטובוסים קטנים- והדבר אפשר אוירה נעימה וקרובה יותר. ובמיוחד- ברצוני לשבח את מדריך הטיול- דרור בורוכוב. דרור נענה לכל בקשה ושאלה ויחד עם זאת שמר על לוח זמנים מוקפד. זכינו להדרכה עניינת מאוד- בנופיה הקסומים של זנזיבר. הטיולים המיוחדים- ההפלגות לחופים שונים, השחייה עם הדולפינים, הטיול ביער הקופים והכניסה לכפר מקומי- כל אלו היו חוויה מיוחדת במינה, וודאי יזכרו עוד ימים רבים.
   דרור דאג לכל צרכנו, גם בשעות הערב- בחדר האוכל היה זמין, ונכון לכל שאלה. הכל בחביבות ובמקצועיות. תודה לך דרור , מקווים לפגוש אותך בטיולים נוספים

   בברכה, ובהערכה ציפי ומוטי מראש-העין. זנזיבר אפריל

   הגב
  • ציפי

   02/05/2016 ב 17:24

   יצאו לטיול בזנזיבר, בצפיות רבות לגבי המדינה ונופיה . טיילנו בהרבה מדינות והנה לראשונה הגענו לאפריקה. איננו נוהגים להשתתף בטיולים מאורגנים – אולם הפעם ההפתעה הייתה נעימה ביותר. קבוצה נחמדה ונעימה, היינו מחולקים בשני אוטובוסים קטנים- והדבר אפשר אוירה נעימה וקרובה יותר. ובמיוחד- ברצוני לשבח את מדריך הטיול- דרור בורוכוב. דרור נענה לכל בקשה ושאלה ויחד עם זאת שמר על לוח זמנים מוקפד. זכינו להדרכה עניינת מאוד- בנופיה הקסומים של זנזיבר. הטיולים המיוחדים- ההפלגות לחופים שונים, השחייה עם הדולפינים, הטיול ביער הקופים והכניסה לכפר מקומי- כל אלו היו חוויה מיוחדת במינה, וודאי יזכרו עוד ימים רבים.
   דרור דאג לכל צרכנו, גם בשעות הערב- בחדר האוכל היה זמין, ונכון לכל שאלה. הכל בחביבות ובמקצועיות. תודה לך דרור , מקווים לפגוש אותך בטיולים נוספים

   בברכה, ובהערכה ציפי ומוטי מראש-העין. זנזיבר אפריל

   הגב
 • הילה

  19/04/2015 ב 10:08

  שלום רב ,

  ב 10.4.15 – 14.4.15 יצאתי לחבילת נופש יחד עם חברה למלטה.
  הגענו לשדה התעופה במלטה שם חיכה לנו סטיב שפיזר אותנו למלונות והציע לנו חבילת טיולים לשלושת הימים שלנו במלטה, קפצנו על ההצעה ולקחנו את חבילת הטיולים שכללה המון אתרים שרצינו להיות בהם ואם היינו נוסעים לבד סביר להניח שהיינו מבזבזות זמן יקר.
  יש לציין שהסיורים הודרכו ע"י חיים סולמון, מדריך ישראלי שחי במלטה באי גוזו.
  חיים התגלה כאיש נעים, מצחיק, סובלני וסבלני מאוד [ביום הסיור הראשון היה איחור של האוטובוס שאסף אותנו עקב איסוף מכמה מלונות וחיים הרגיע את הרוחות בנועם ובסבלנות רבה].
  חיים היה קשוב לקבוצה,חזר על דבריו במידה ומישהו לא שמע, ענה על שאלות , ידע את החומר ו"תיבל" אותו בצחוק.
  אנו ממליצות עליו בחום. לא תצטערו !
  מלטה יפיפיה, נקייה מאוד, אנשים אדיבים, מסבירי פנים.
  למעט תשתית הכבישים שנמצאת בפיתוח השהייה שלנו הייתה מהנה ומפרה ואף הצטערתי שלא יכולנו להישאר עוד מספר ימים.
  לסיכום, כאשר אמרנו שאנחנו טסות למלטה, הרימו גבה ושאלו מה יש לעשות שם, מסתבר שהרבה, הנופים, התרבות,הסמטאות,האנשים, מרכז הבילויים השוקק בסנט ג'וליאן וכל האווירה הכללית.
  ממליצות בחום, ומקוות שעוד יצא לנו להפגש עם חיים סולמון בהמשך.

  תודה,
  הילה וטורי ואנג'לה כהן.

  הגב
 • שרה הרצמן

  21/04/2015 ב 18:26

  הצטרפנו לטיול לפוליה אשר באיטליה – אני ובן זוגי יחד עם זוג חברים – ופגשנו את אסי ארביב .
  אסי התגלתה כמדריכה מעולה, מקצועית ואחראית וכאדם מקסים. היא הדריכה קבוצה גדולה של 42 איש, יצרה אוירה חיובית וטובה והובילה אותנו בבטחה בדרכיה של פוליה . תמיד בחיוך ועם מילה טובה. אמפטית מאד כלפי אנשי הקבוצה ומוכנה להיענות לכל פניה ולנסות לעזור.
  נשמח לפגוש בה גם בטיולים אחרים.

  הגב
 • צביה כורך

  24/04/2015 ב 04:47

  יצאנו לפני כשנה וחצי לסין עם דודי ציון מדריך שהוא ממש אנציקלופדיה מהלכת ,הסביר על סין וכל הנעשה בא, כל אחד מהקבוצה שביקש משהוא מדודי נענה בחיוב , להופעות היינו במקומות הכי טובים, פינוקים עד אין סוף, יחס שאני לא יודעת מאיפה באה לו הסובלנות גם אם יש לפעמים "נודניק" בקבוצה.
  השנה לא ויתרנו ונסענו אתו שוב לקמבודיה וויטנאם. נהנינו היה לנו ממש כייף ,
  דודי אדם שאי אפשר לתאר עם הרצונות שלו להשקיע שכולם ייהנו ויהיו מרוצים. ריצה את כולם עזר כשהיה צריך לעזור, פשוט אין מילים. מי שנוסע למזרח מומלץ מאוד . {יש לציין שאת אשתו טלי פגשנו בסין וישבנו אתה בלובי המלון אשה מדהימה והקבוצה שלה פרגנה לה ללא סוף לא פלא זוג נפלא }
  דודי וטלי ציון – טיולים למזרח הרחוק אין עליהם מומלץ , מי שלא יוצא אתם פשוט מפסיד………………………………
  אשמח להיות אתם בטיולים נוספים – צביה

  הגב
 • וינפלד יצחק

  14/05/2015 ב 20:11

  יצאנו לטיול סין עם המדריך עמית רום מקצועי לעילא ואילה חברותי קשוב ואדם קסים

  ידע נפלא שעובר לכל קבוצות הגיל חויה

  הגב
 • נאוה שמשוני

  18/05/2015 ב 17:43

  בתאריך 11.05 -1705 יצאנו לטיול מאורגן עם אשת טורס לרומניה .
  היה טיול נפלא וזאת בזכות מדריך אבי הינון , גיבש את הקבוצה , בעל יחסי אנוש מעולים , ידע רב על כל האתרים שביקרנו , בעל סבלנות רבה , יצר פתרונות יצירתיים לכל בעייה שהתעוררה
  כמו כן ברצוננו לשבח את חב אשת טורס על ארגון הטיול .
  נשאר לנו טעם של עוד.. נמשיך ונטייל דרך החברה שלכם …
  תודה,
  נאוה וזאב שמשוני

  הגב
 • סבישץ הלנה ודניאל

  20/05/2015 ב 12:52

  באפריל 2015 השתתפנו בטיול לפוגליה עם המדריכה המדהימה אסי.
  הטיול לא היה קל עבורנו למרות שהיא מיועד לגיל הזהב.
  אנו ממליצים לעשות שינוי.
  אסי היתה מקסימה אנחנו מודים לה על הידע הרב,היחס השלווה והאירגון
  המעולה שהיה לנו .
  תודה
  לאשת טורס ולאסי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הגב
 • כהן דליה ומנחם ולידיה בן זקן ויעקב

  04/06/2015 ב 07:45

  יצאנו בתאריך21.5.15 לטיול מאורגן לפוליה , עם קצת חששות לגבי אופי ומסלול הטיול כשהגעו לשדה התעופה , כל החששות התבדו לאחר שפגשנו את המדריכה אסי ארביב המקסימה, עם ידע ונתינה אין סופית לקבוצה שאגב גם היתה טובה ומגובשת , בזכות זאת נהנו לאורך כל הטיול גם מהנופים והמקומות היחודיים , ונשמח להמשיך ולטייל ליעדים אחרים עם המדריכה אסי ועם אשת טורס .

  הגב
 • bejerano-peled

  19/06/2015 ב 16:44

  יצאנו לטיול כוכב ברומניה בהדרכת חיים פלור בחודש יוני 2015
  כבר היינו בהרבה טיולים מאורגנים והכרנו מדריכים אך עם יד על הלב-חיים-מדריך נדיר
  מנהל את להקת המטיילים בחיוך סבלנות וידע
  ושוב רצינו להגיד תודה יותר אישית
  קארין ומאיר בזרנו
  רותי ופאול פלד

  הגב
 • ערן ברטמן

  07/07/2015 ב 20:47

  חזרתי מטיול מאורגן של אשת טורס למוסקבה וסנט פטרסבורג – התקיים בין 29/06-06/07

  בגדול נהניתי מאד (אי אפשר שלא להינות בחופש)למרות שבכל הקשור לתוכנית הטיול, למשך הטיול לרמת בתי המלון ןלאופציות שבתשלום, הכוס אינה מלאה!!! זה הרבה יותר מחצי אבל בפירוש לא מלא.

  בנוגע למדריכה רונה אייזנר, הכוס הרבה יותר ממלאה. הטיול היה מהנה ומעשיר בכל הקשור להיסטוריה ולתרבות הרוסית בכלל ולמוסקבה וסנט פטרסבורג בפרט.

  אני מאד מעריך את דרך העברת התכנים וגם את דרך הטיפול והניהול של הקבוצה הלא הומגנית שהייתה לנו לרבות את התפעול של המדריכים המקומיים והנהגים.

  רונה עמדה בכל יעדי התכנית וגם מעבר לזה עם תשומת לב ראויה ללקוחותיה (אנחנו) עם התחשבות סבלנות וחן וכמובן עם המון ידע ולכן מצאתי לנכון לכתוב לכם את המשוב.

  בברכה
  ערן ברטמן

  הגב
 • אלכס גלטר

  17/07/2015 ב 22:16

  אני ואשתי הצטרפנו להורים לטיול זה ורוצים להודות לאשת טורס ולמר חזקי חריט בפרט על הטיול המדהים.
  זה טיול ייחודי לאשת טורס וחובה לעשות אותו עם מר חזקי חריט לקבלת שלמות.
  טיסה עם אל-על עם השירות המצויין ואוכל הייתה כמו נסיעה באוטובוס.נחנתנו בפרנקפורט,עשינו סיור,התארגנו במלון לאונרדו.בעלי המלון ,הודות לחזקי ,סדרו לנו אינטרנט חינם!
  למחרת טיילנו בעיירות עם מורשת יהודית.בערב יום שבת חזקי הציע לקחת את הקבוצה למרכז העיר לשופינג!הוא זרם עם משאלות הקבוצה,דאג לכל הלוגיסטיקה,הפגין ידע על כל המקומות,סיפר על מנהגי המקומות והמליץ על מקומות לאלה שרצו לצאת בערב,בידר את הקבוצה בנסיעה,המליץ על מקומות לקניית אוכל בערב .תמיד יהיו כאלה שיגידו שמשהו לא התאים.
  חזקי עשה בשביל הקבוצה מעל ומעבר למה שיחיד מסוגל לעשות.
  טיילנו בעיירות בזמן שווקים ופסטיבלים מקומיים כך שהיו לנו המון ערכי מוסף לכל עייירות שהיינו.
  חזקי מפגין ידע,אסרטיביות,ארגון וחברות.
  הוא נכס רב-ערך לחברה ,תשמרו עליו!
  עשינו שייט בעיירות היער השחור,היינו בהרצאה על שעוני קוקיה וראינו שעוני קוקיה מופלאים,היינו במוזיאון המרצדס,
  קנינו ים פיצ'פקעס לסרוונט ומתנות לחברים ומשפחה.
  חזקי דאג שנראה הכל ועוד נשאר לנו זמן לשופינג בחלק מהימים,מה שאין בדרך כלל בטיולים מאורגנים.
  באיזור היער השחור ישנו בעיר שטרסבורג שבצרפת,במלון מרקורי,הרגשנו בהיי-סוסייטי.עשינו סיור בקולמר,בשטרסבורג בצרפת הקטנה.חזקי ארגן יציאה בערב לעיר למופע אור-קולי בקתדרלה,נשאר זמן גם לטייל ליד האגם ליל ולשבת לאכול קרפ
  בבית קפה בצרפת.
  תודה לחברת אשת טורס שארגנה את הטיסה,מסלול ומלונות וכו' ולמר חזקי חריט תודה יותר אישית שביחד עשו את הטיול מושלם.
  אלכס ומאיה גלטר,
  טיול ליער השחור בגרמניה וחבל אלזס בצרפת בתאריכים 8-14 ליולי ,2015.

  הגב
 • אספי טרשי

  27/07/2015 ב 16:37

  טיול מאורגן לסין בייג'ינג רצתי להודות למדריכה נצחיה על טיול מופלא מלא בידע והיסטוריה מדריכה מעולה מדהימה וזורמת לגבי טיולים באחד הערבים היא לקחה מס אנשים מהמלון לטייל ברח האוכל ודאגה שנחזור למלון בבטחה היא אנושית ולבבית פשוט אין מילים בגללה אחזור לטיולים מאורגנים

  הגב
 • כרמלה סידי

  22/08/2015 ב 12:03

  הצטרפתי לטיול משפחות מאורגן ליער השחור בהדרכת המדריך דרור בתאריך 3/8/2015.
  חייבת לציין שמעולם לא הייתי בטיול מאורגן והחשש להסתדר עם כל כך הרבה אנשים או שמה המדריך לא יתחבר אלינו כקבוצה
  לשמחתי הקבוצה הייתה מדהימה עם חיבור מיוחד שעד היום אנו שומרים על קשר בקבוצת הוואטסאפ שפתחנו, הן הילדים והן ההורים.
  הטיול עצמו היה מלא וגדוש באתרים ומקומות שהינו צריכים להספיק לראות, המרחקים אמנם היו עצומים, אך היו יותר מידי שעות נסיעה באוטובוס שהיו מתישות, לדעתי ניתן היה לתכנן מעט אחרת , אולי עם יותר מלונות, וקביעת הגעה לאתרים עם חשיבת מאורגנת של מסלולים קרובים יותר .
  המלון שקיבלנו ביער השחור ( אנה ספא הוטל ) היה לדעתי ולדעת כל הקבוצה לא ראוי ללינה ולשהייה, הגענו מאוחר מידי ולכן לא ניתן היה להחליף מלון.
  לשמחתינו, דרור שניחן בכישורי הסברה מעולים, אכן הצליח להרגיע את הרוחות ולשכנע את ההנהלה להחליף מלון כבר למחרת ואכן כך היה , ואפילו שודרגנו במלון מדרגה ראשונה.
  אין ספק שללא דרור, הטיול היה נראה ונגמר אחרת, הוא שימיש לנו כאח גדול ואבא אחראי שדאג לכל מחסורינו בטיול.
  אני אישית הרווחתי חבר לחיים והקשר בין כל הקבוצה לדרור ממשיך עם אירגון ערבים יחד ומפגשים.
  גם שיחות על הטיול הבא בשנה הבאה עלה , והוא יהיה בהדרכת דרור בלבד. המדריך הכי מגניב ומדהים שזכינו להכיר ולהוקיר.
  השארת בילדינו מזכרת לחיים לשנים קדימה, הכל בזכותך, חזק ואמץ.

  הגב
  • פאוקר רחל ויוסי -נהריה

   10/09/2015 ב 21:09

   המדדים לטיול מאורגן מוצלח הם החברה המארגנת והמדריך מטעמה. בטיול לפורטוגל בין התאריכים 31/08 – 08/09
   בו לקחנו חלק, נפלה בידנו ההזדמנות להכיר ולהתלוות ליוסי הרצוג,אדם מיוחד – אינטליגנטי, בעל ידע רב אותו העביר
   לנו בכשרון שעורר ענין לכל אורך הטיול. מעבר להיותו מדריך יוצא מהכלל מכל הבחינות ,הכרנו אדם אכפתי שדאג לכל
   אחד ולכל פרט מרגע הנחיתה בליסבון ועד העליה למטוס חזרה ארצה.בעל חוש הומור ,התחבר והתחבב על כלם .
   בקצור – רק תשבחות וכמובן גם לאשת טורס.
   נהנינו מכל רגע! ושוב- תודה ליוסי הרצוג

   הגב
 • גב דוד

  15/09/2015 ב 12:04

  ב 31.9.2015 השתתפתי בטיול לפורטוגל דרך האגודה של כללית, בהדרכתו של יוסי הרצוג. נהניתי מכל רגע , מדריך מנוסה בעל ידע רב ,כל רגע היה מנוצל , דאג לכל באחריות מלאה. יוסי הוא נכס לאשת טורס

  הגב
 • ציפי פרי

  16/09/2015 ב 13:15

  יצאנו בעלי ואני ב-3.9.15 עד 10.9.15 לגאורגיה בטיול מאורגן וצורפנו לקבוצת אגודת הרופאים של קופ"ח כללית בהדרכת שיקו כהן שדרכו למדנו להכיר את גאורגיה, שיקו מדריך מעולה, תמיד היה שם בשביל כולם, סבלני וסובלני, נענה לכל בקשה עם חיוך וחיבוק. זכינו במדריך, העוזרת שלו בגאורגיה סופי והנהג דאטו צוות מנצח. לאור ההתנהלות הטובה התגבשה קבוצה שאחרי יום הפכה להיות משפחה אחת וזה לא מובן מאליו. טיול חוויתי שלא ישכח.

  ת ו ד ה ושנה טובה

  הגב
 • מזל

  20/09/2015 ב 08:25

  בתאריך 7.9.2015 נסענו לאזור פוליה עם מעט חששות של טיול מאורגן עם המדריך דרור. אכן מסלול יפה,אך אין ספק שהיה יפה יותר עם נוכחותו .
  דרור עם ידע נרחב ומעבר, שנון ,חביב ,צומת הלב שלו אל הפרט ומלא בחוש הומור טרם רבות לכך שהטיול אכן היה מוצלח.

  תודה דרור על טיול נפלא!

  הגב
 • איריס ליור

  01/10/2015 ב 10:54

  חייבת לספר בבלוג זה על חוויה נפלאה שהיתה לנו יחד עם חברת אשת טורס. טיול לבייג'ין הקסומה. הטיול היה בתחילת חודש ספטמבר 2015, המדריך יגאל זיסקינד.
  הטיול היה מושלם. מדריך נפלא שידע להוביל את הקבוצה ברוח טובה ואסרטיבית, כל יום יצאנו בזמן למסלול.. כל יום ראינו משהוא מעניין חדש.. כל יום המדריך העשיר אותנו בסיפורים על בייג'ין וסין בכלל.
  תודה לאשת טורס שבנתה ותכננה טיול כל כך נפלא. ותודה ליגאל המדריך שהוביל את הקבוצה באופן יוצא מן הכלל.

  הגב
 • מירי אסייג

  07/10/2015 ב 19:47

  בתאריך 29-9-15 טסתי בטיול מאורגן ליער השחור ,
  ברצוני להמליץ ולשבח את המדריך דרור בורוכוב
  נהניתי מהטיול והרבה מאוד בזכותך,
  אתה מודל למדריך המושלם .
  גם מבחינת מנהלה וגם מבחינת היחס לקבוצה שאתה עומד בראשה.
  האנושיות שבך והשיחה עם כולם בגובה העיניים, נתת את ההרגשה אני פה בשבילכם!
  וכמובן בזכות ההדרכה עצמה , וואו כמה ידע יש בך…
  היה שלב בהתחלה שחשבתי שאתה מקריא …
  כמה בן אדם יכול לזכור ,
  הסיפורים יצאו כמו יין משובח העברת את כל המידע בצורה הכי מעניינת ויפה שיש .
  אז זהו הסיפור והכול בזכותך…
  שוב תודה שהגשמת לי את החלום של "היער השחור"
  אין ספק שאתה במקצוע הנכון , תמשיך לעשות את מה שאתה אוהב והכי חשוב תמשיך להנות מזה

  הגב
 • ארז אסתר ועמית

  21/10/2015 ב 17:44

  שלום רב,
  ב-12.10.-18.10.015 יצאנו נכדתי ואני לטיול לפוליה-איטליה עם המדריך דרור בורוכוב.
  היו לנו חששות מקבוצה גדולה אך הופתענו לטובה.קבוצת הגימלאים צעדה ולא האכזיבה
  מה שטרם לגיבוש וחברות כקבוצה.
  דרור בעל ידע וניסיון רחב,חביב,ניחן בחוש הומור,השתדל לרצות את כולם.יצר אווירה נעימה
  וחיובית.
  חשוב מאד לבצע ספירת נוסעים לאחר כל הפסקה ולפני כל תזוזה להמשך המסלול מה שהיה
  יכול למנוע עוגמת נפש..
  עבודתו של מדריך הטיולים דורשת כישורים להצלחת הטיול דבר שדרור עמד בו בהצלחה.
  אני ועמית מאחלים לך המשך הנאה בהדרכה וטיולים מוצלחים.
  ארז אסתר ועמית .

  הגב
 • תמר דקל

  22/10/2015 ב 10:43

  פוליה דרום איטליה – 19/10/15 – 12/10/15

  שלום רב לנציגי אשת טורס, שמחה לשתף אתכם על טיול מוצלח, מסלול מקסים ומדריך מעולה, על כל המשתמע. זה אינו הטיול הראשון שלי עם אשת שהיו טובים, אך זה הכי טוב. דרור בורוכוב המדריך מעולה – מלא אנושיות אכפתיות ורגישות, מקצועי ואחראי. הצליח ליצור אווירה טובה וחיובית בקבוצה של 40 מטיילים. דרור מלא אמפטיה כלפי המטייל הבודד ולכלל הקבוצה, תמיד עם חיוך ומילים טובות. אני (אלמנה ואם שכולה טריה) כותבת בשמי בלבד. חיי מתנהלים ב-2 נתיבים, נתיב העצב/נתיב השמחה. דרור בדרכו המיוחדת והחיננית הצליח ב 7 ימי הטיול לגרום לי לצחוק ולחייך בנתיב השמחה (ב90%) כאשר נתיב העצב ובני תמיד לצידי בצד השני
  חזרתי אמנם למציאות היום יומית אך חווית הטיול הזה לא תעלם כל כך מהר, אם בכלל. אשמח אם תעבירו לדרור את המייל הזה ולקבל מכם עידכונים לגבי טיולים עתידיים בהדרכת דרור. תודה רבה ושיהיו לנו הרבה שמחות
  תמר דקל

  הגב
 • ארז אסתר

  22/10/2015 ב 11:55

  שלום רב,
  ב-12.10-18.10.015 יצאתי לטיול לפוליה-איטליה עם המדריך דרור בורוכוב.היו לי חששות מקבוצה גדולה אך הופתעתי
  לטובה.קבוצת הגימלאים צעדה ולא האכזיבה מה שטרם לגיבוש וחברות כקבוצה.
  דרור בעל נסיון רחב,חביב,ניחן בחוש הומור,השתדל לרצות את כולם,יצר אווירה נעימה וחיובית.
  חשוב מאד לבצע ספירת נוסעים לאחר כל הפסקה ולפני כל תזוזה להמשך המסלול מה שהיה יכול למנוע עוגמת נפש.
  עבודתו של מדריך הטיולים דורשת כישורים להצלחת הטיול דבר שדרור עמד בו בהצלחה.
  אני מאחלת לך המשך הנאה בהדרכה וטיולים מוצלחים.
  ארז אסתר.

  הגב
 • טובה ונחמן זיו

  07/11/2015 ב 17:17

  טיול כוכב לסיציליה בתאריך 1/11/2015
  ברצוני להודות לחברת אשת טורס בכלל ולמדריך המצטיין דני תמרי בפרט, על הטיול המהנה ביותר שחווינו בסיציליה.
  הטיולים היו קסומים עם הסברים מעניינים, המלון היה מהנה,הקבוצה נפלאה.
  להתראות בטיולים הבאים בשמחה עם חברתכם והלואי עם מדריכים כמו דני תמרי.
  בברכה
  טובה ונחמן זיו

  הגב
 • נשיא ענת

  07/12/2015 ב 07:22

  טיול מאורגן לזנזיבר 2.12-25.11.15 ברצוני להודות לאשת טורס על טיול מדהים לאי מקסים ומיוחד! לציין לשבח את המדריך דרור בורוכוב על מקצועיות, ידע נרחב, חוש הומור, אירגון הקבוצה וסבלנות לכל אחד ואחד. ישר כח! ולא נשכח את יוסוף המדריך המקומי המלא בשמחת חיים, חביב וסובלני. בהערכה גדולה משפ' נשיא ואהרון.

  הגב
 • דינה סולומון

  17/02/2016 ב 10:14

  ב 4.2.16 טסתי עם החברה למלטה.
  ברצוני להודות לאשת טורס ולמדריכה כרמלה בן ארצי אשר עמדו בזמני הטיסות וכרמלה בן ארצי שהייתה אכפתית,מדריחה עם לב רחב, אחראית ורק איתה הייתי מוכנה לנסוע.
  תודה רבה ,סלומון דינה

  הגב
 • תמי סודאי

  13/03/2016 ב 10:50

  שלום,
  ברצוני להמליץ על מדריך מקסים בשם אריק מסנגי עם הרבה ידע נרחב והכרה אישית של יבשת אפריקה. אריק היה מדריך שלנו לאי זנזיבר שהסביר וסיפר לנו על האי מתוך הכרות אישית של המקום. תמיד עם חיוך וסבלנות ואכפתיות.
  מדריך מספר אחד ואשמח לטייל איתו בטיולים הבאים שלי באפריקה.
  יש לציין גם את יוסוף המדריך המקומי שהיה מקסים ולבבי מלא הומור ועוד בעברית מצוינת.

  הגב
 • יאל קצבמן

  15/06/2016 ב 10:57

  חזרנו אתמול בלילה מהטיול המאורגן הנפלא לפוליה איטליה 7-14 ביוני 2016 ,בהדרכתה של אסי ארביב .
  נופים מדהימים היסטוריה ותרבות מעניינת פולקלור יין אוכל מעולה ואוירה כפרית ים תיכונית ,כל זה לא היה בא לידי ביטוי
  לולא ההסבר המקצועי המעמיק והמעניין של המדריכה אסי,היחס והנגיעה האישית בכל אחד ואחד בקבוצה ,הדאגה
  לשלומנו ביטחוננו ונוחיותנו שעמדו כל הזמן לנגד עיניה הוא מקור להערצה.
  "אשת (טורס) חיל"
  "רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה" (משלי ל"א)

  אוהבים נורית ויואל קצבמן

  הגב
 • אילוז מרים ואלי

  16/06/2016 ב 14:12

  חזרנו 14.6 מטיול מאורגן בפוליה, נהננו מאוד, נופים מרהיבים , היסטוריה מרתקת, מהתרבות השונה ותושבים חביבים, מומלץ בחום,בהדרכתה של אסי ארביב , שגילתה ידע נרחב ובקיאות רבה, המון סבלנות וסובלנות יחס אישי לכל אחד ואחת , ובהמוון אהבה , לעילה ועילה, ועל כך תודה 🙏🙏

  הגב
 • יואב

  19/07/2016 ב 10:54

  11/7/16

  לכבוד אשת טורס .
  רוצים להודות לכם ולמדריכה המקסימה איריס פורטיס …
  יצאנו לטיול לסיציליה בתאריך 22/6/16.
  היתה קבוצה גדולה ובזכות איריס הטיול התנהל בארגון מופתי.
  ההדרכה הידע הרב על האי .
  סיפורים מרתקים על החיים .
  על טעמים בכל מקום והיחודיות שבו..
  תודה לקבןצה הנהדרת …
  המון תודה עך הכל …
  אוהבים ומעריכים …
  ביריה ויואב ילוז מטבריה ..

  הגב
 • ש. גפן

  06/04/2017 ב 09:51

  חזרנו מטיול לוינה, פראג, ברטיסלבה, בודפשט ועוד… הצטרפנו לקבוצה מגובשת וכיפית שעשתה את הטיול להרבה יותר טוב ושמח.
  המדריך: עמית מרגלית (או עמיתוש) היה משכמו ומעלה. ידע עצום בכל מקום שביקרנו, העברת החומר ברוגע ובהומור. וכמעט מיד התחבב על כולנו. עמית היה למעשה הצעיר שבחבורה, אבל היה לנו לעזר בכל מה שביקשנו, בחיוך ובחפץ לב.
  מאד נהננו מהמדריך, מהקבוצה, מהמקומות שביקרנו. טיול שלמרות שהיה מעייף, היה כיפי ומהנה ביותר.
  תודה לאשת טורס ובמיוחד לעמית!!!

  הגב

כתיבת תגובה

Call Now Button