6 סיבות לצאת לטיול מאורגן

כי למי יש כוח עכשיו למחקר הזה בגוגל, כי מכירים מלא אנשים חדשים, כי מגיעים למקומות שאין מצב שהייתם מגיעים אליהם אם הייתם מטיילים לבד וכי המדריך יודע איפה לבקר ואיפה לטייל – קבלו 6 סיבות לעשות את הטיול הבא שלכם דווקא מאורגן

צאו עכשיו לטיול מאורגן בחו"ל >>

כי מישהו הכין בשבילכם כבר הכל

ולא סתם מישהו, אלא מומחה. מישהו שמכיר את המקום כמו את כף ידו, את המקומיים, מכיר איפה לא כדאי לבזבז את הזמן ואיפה כדאי לשהות יותר לעומת מקום אחר. סידר לכם את השעות הטובות ביותר לטוס בהן, דאג שיבואו לקחת אתכם מהשדה, עקף בשבילכם את כל התורים לאתרים, שכר עבורכם אוטובוס תיירים ממוזג והכי חשוב – הצמיד לכם מדריך מומחה שילווה אתכם כל הטיול. לא משנה עד כמה אתם אלופים בחפירות בגוגל ואם יש לכם איזה קרוב-רחוק ביעד הזה, קשה להאמין שתצליחו לבנות משהו חופף.

beijing

מתוך הטיול המאורגן לבייג'ינג

כי מכירים המון אנשים חדשים

הטיול המאורגן בנוי מקבוצה של אנשים בדיוק כמוכם, ואף גיל הוא לא מאוחר מדי כדי להכיר חברים חדשים (כי באמת, עד כמה החברים שלך בפייסבוק חברי אמת?), אם זה טיול מאורגן רגיל, טיול משפחות, טיול שומרי מסורת או טיול משפחות שומרות מסורת, אתם הולכים להכיר המון המון חברים חדשים ולצבור איתם חוויות מדהימות. קבלו עובדה – רוב הקבוצות שיצאו לטיול מאורגן שמרו על קשר בקבוצת וואטסאפ ואפילו ממשיכות לקיים קשרים חברתיים אישיים, בהחלט עדיף על לטייל לבד.

כי אפשר להתאים את הטיול למשפחות

אם זה טיול בר/בת מצוו'ש, יום הולדת או סתם זמן איכות משפחתי שכל כך חסר לנו ביום-יום, טיולים מאורגנים מותאמים למשפחות מציעים מסלול שנבנה ע"י מומחים עם הסברים המתאימים לקהל ילדים או מתבגרים וגם אתרים נוספים כמו פארקי שעשועים, פארקי מים ואטרקציות נוספות לכל המשפחה.

valencia_city_(16)

מתוך הטיול המאורגן לולנסיה

צאו עכשיו לטיול מאורגן בחו"ל למשפחות >>

כי אפשר להתאים את הטיול לשומרי מסורת

לא קל לתייר שומר המסורת בטיולים בחו"ל. מציאת האוכל הכשר, סחיבת אוכל מהבית, מציאת בתי כנסת לזמני תפילות וכו' בהחלט מהווים בעיה למי שמתכנן מסלול בחו"ל ולא פעם מאלצים לוותר על חלק מהאתרים בגלל שאינם מותאמים לקהל שומר מסורת. טיולים מאורגנים לשומרי מסורת מציעים את אותם המסלולים, עם זמני תפילה, אוכל כשר וגם חיבור למסורות יהודיות בכל אחד מהאתרים אליהם מגיעים.

לחצו כאן לכל המסלולים המותאמים לשומרי מסורת >>

כי מגיעים למקומות שלא הייתם מגיעים לבד

וסמכו עלינו, זה נכון. לא משנה כמה עבדתם על לבנות מסלול מושלם שעובר גם באזורים פחות מתויירים – המדריכים שבונים את המסלולים המאורגנים פשוט יודעים יותר טוב. מומלץ במיוחד ביעדים שקשה לטייל בהם לבד כמו ההר הצהוב בסין, קירגיסטן, נורבגיה.

makadonia

מתוך הטיול המאורגן למקדוניה

מדריכים מומחים ליעד

ואם כבר דיברנו על המדריך, ההיי לייט של הטיול זה כנראה הוא. זה ממש להצמיד לטיול שלכם בחו"ל מומחה שיודע בדיוק מהו כל מבנה בטיול, ומה המשמעות של כל אתר ושלט. המדריכים מכירים את התרבות של כל אחד מהיעדים, יודעים להגיד לכם כיצד לנהוג ויודעים לענות על כל השאלות שלכם. טיול מאורגן עם מדריך מומחה הוא חוויה לימודית ומספקת שתחזיר אתכם לארץ עם ערך מוסף.

כתיבת תגובה

Call Now Button