למה חכמים טסים במאי-יוני?

 

1
רגע לאחר שציינו את חג היציאה לחירות, הוא חג ההנאות הקטנות של האביב, נקשה את הקושיה ההגיונית ביותר: חכם, מה הוא אומר? למה לחכות עד ימי החמסין המהבילים, הצפופים והעמוסים של יולי-אוגוסט, במקום לנסוע עכשיו, במאי-יוני, לחופשה? מי אמר שחופשות חייבות להסתנכרן עם חופשות של בתי הספר דווקא? אדרבא, יש לא מעט סיבות שבגללן אנחנו רוצים להציע לכם לחשוב השנה מחוץ לקופסה, ולטפח הרגל חדש.

| מחירים, העיתוי האידאלי שכולם יכולים ליהנות ממנו

חלון ההזדמנויות של המחירים הכדאיים נפתח בדיוק עכשיו, מיד לאחר חופשות הפסח, ורגע לפני שכולם מחפשים את היעד לחופשה השנתית הקלאסית שלהם בעונת העומס המוכרת. מאי-יוני, חודשיים שבהם המחירים עדיין לא נוסקים, מאפשרים לכולם למצוא חופשה לטעמם, אם לא למעלה מזה. אם היה יעד שלא יכולתם לנסוע אליו בגלל המחיר, דווקא עתה זה הזמן לנצל זאת ולהגשים חלום. מי יודע, אולי תוכלו לנסוע סוף סוף לזנזיבר, לחוף קסום באחד מהאיים הפסטורליים של יוון, כמו קורפו, לוולנסיה התגלית החדשה של ספרד, לבטומי הייחודית, למלטה האי המפתיע, או פשוט להוסיף לכם כמה ימים נוספים ביעד שהתכוונתם לנסוע אליו.

Bruno Almela

מצאו כאן דילים לחבילות נופש במאי יוני >>

| האביב מציע מזג אוויר מושלם, פשוט מעולה לכל מטרה

בישראל ובצד הזה של הים התיכון זה ברור לגמרי שכבר קיץ ואנחנו נהנים מאביב שופע פריחה ולבלוב בעיניים, סבלני ומתון, ואקלים ידידותי לחלוטין. אבל גם במקומות שבהם עדיין אביב אירופי, תיהנו מימי שמש חמימה. כבר ממש לא חורף אבל עדיין לא לוהט, האוויר צלול ונקי, מרענן, חם אך השמש לא קופחת על הראש. במזג אוויר כזה תוכלו לצאת לטיולים רומנטיים על החוף או להתרווח בעצלתיים ליד הבריכה, לחקור סמטאות עתיקות ויפות בערי אירופה, לבקר בשלל האטרקציות ולשבת בבתי הקפה המקסימים  – הכל יהיה נעים ומסביר פנים כמו שרק האביב החמים של אירופה יכול.

shutterstock_309376649

| יש מספיק מקום להסתובב בכל מקום

בחורף אתם פשוט לא יכולים לעזוב את העבודה או הלימודים ולקחת חופשה, והיעדים הקלאסיים יהיו מלאים בקיץ, אתם פשוט יודעים את זה. מה בנוגע למאי-יוני? ניסיתם לבדוק את מדד הצפיפות באתרי התיירות שבהם רציתם לבקר? בקיץ מכל העולם יבואו לשם, ואתם תעמדו בתורים האין-סופיים שישתרעו לפניהם, המלאי בחנויות השוות יאזל בדיוק כשתגיעו, מקומות הבילוי יהיו  עמוסים וסואנים, והמחירים במסעדות ובבתי הקפה…ובכן, המחירים יהיו מחירים של שיא עונת התיירות, כצפוי, זאת בהנחה שיימצא לכם שולחן, כן? מאי-יוני זה הפתרון, תקשיבו לנו. יהיה לכם מקום לשבת במסעדה טובה, להסתובב במוזיאון ובמצודה, תוכלו לטייל בכיף בסמטאות הציוריות, לשבת על החוף בנוח ולא להרגיש שאתם "אחד על השני" ואפילו במטוס ובשדה התעופה יהיה הרבה יותר רגוע, קרוב לוודאי.

dreamstime_8821215

| טבע, פשוט טבע

חובבי הטבע יודעים שלא בכל העולם האקלים השתגע עדיין. במקומות רבים האביב מגיע כסדרו עם פריחה משגעת שמתאימה לטיולים רומנטיים, במיוחד לזוגות חדשים או ותיקים שרוצים ליהנות מהשלווה והיופי המרהיב האלה. זה בסדר גמור להיות רומנטי מספיק כדי להודות שאתם רוצים לנסוע לראות פריחה בכמות ובהיקף שלא תמיד מוצאים בארץ, בגנים המושקעים באירופה או בשמורות ופארקי הטבע הירוקים ביותר. פריחת הדובדבן קוראת לכם לבוא לראות אותה השנה.

shutterstock_142387075

| נופש שני, אבל בארץ

החשבון פשוט מאוד – אם במאי-יוני תטוסו במחיר זול יותר לחופשה בחו"ל, שאותה תכננתם ממילא, ואם כולם יהיו בחו"ל ביולי-אוגוסט כשאתם כבר תחזרו הביתה, למה לא לנצל זאת לחופשה קטנה ונוספת פה בארץ? תחשבו על זה. מבחינת אטרקטיביות המחיר, השילוב של שתי החופשות בעיתוי הזה פשוט מושלם. לזאת ייקרא החיים הטובים באמת.

מצאו כאן דילים לחבילות נופש במאי יוני >>

2

כתיבת תגובה

Call Now Button