• ראשי
  • /
  • טיסות
  • /
  • הכירו את תוכנית הכרטיסים החדשה של חברות התעופה המובילות

הכירו את תוכנית הכרטיסים החדשה של חברות התעופה המובילות

חברות התעופה המובילות בעולם השיקו מודל כרטיסים חדש שמתבסס כולו על טיסות סדירות בקונספט דומה ללואו קוסט. המחירים נתפרים ונגבים לפי מרכיבי החבילה, וככל שתוותרו על יותר אלמנטים בטיסה – תחסכו יותר.

חברות הלואו קוסט הביאו את עולם הטיסות לתפיסה חדשה – הלקוח משלם רק עבור מה שהוא צורך. לא עוד תשלומים יקרים על כרטיסי טיסה הכוללים את הכל, מעכשיו תשלמו רק על מה שאתם צריכים דרך מסלולים המותאמים לצרכים שלכם. היתרון – תוכלו לחסוך עשרות דולרים על טיסות סדירות.

השוו מחירי טיסות בקלות ובמהירות באתר אשת טורס >>

שימו לב שהרכב החבילות משתנה מחברה לחברה, בחברות מסויימות תוכלו להנות מחבילה בסיסית מוזלת בעשרות דולרים כשההבדל בינה לבין החבילה הקלאסית היקרה יותר מתבטא רק בדמי ביטול מלאים ובחירת מושב.

הבסיסית

החבילה הזולה ביותר של התכנית. באל על למשל, המשיקה את התוכנית באוקטובר הקרוב, היא תהיה זולה ב-80$ מהחבילות האחרות ותכלול תיק יד של 8 ק"ג וארוחה. בתוספת תשלום תוכלו להוסיף גם מזוודה לבטן המטוס ולבחור לעצמכם את המושב, אבל בשום אופן לא תוכלו לבטל או לשנות את הכרטיס.

תשיק את תוכנית המסלולים באוקטובר, אל על

תשיק את תוכנית המסלולים באוקטובר, אל על

עם זאת, בחבילה הבסיסית של אירופלוט ואייר קנדה, המזוודה בבטן המטוס כלולה, כך שאם אין לכם כוונה לבטל או לשנות את הטיסה, זאת החבילה המשתלמת ביותר עבורכם.

הקלאסית

החבילה הקלאסית היא החבילה המוכרת לנו ככרטיס הבסיסי הרגיל של רוב החברות לפני המעבר לתוכנית. היא כוללת תיק יד במשקל של עד 8 ק"ג, ארוחה, בחירת מושב ומזוודה לבטן המטוס. באל על תוכלו בתשלום נוסף גם לבצע שינוי או ביטול בהזמנה, באייר קנדה אין אפשרות לבטל כלל את כרטיס הטיסה בחבילה הקלאסית.

המורחבת

החבילה היקרה ביותר של התכנית, כוללת ארוחה, תיק יד אחד או יותר במשקל משתנה (תלוי בחברת התעופה), בחירת מושב, שליחת מזוודה לבטן המטוס וקדימות בעלייה למטוס. יש לשים לב שלמרות שמדובר בחבילה המורחבת ביותר של התכנית, ביטול לא יהיה בחינם, אמנם לא דמי ביטול מלאים, אבל עדיין יגבה תשלום. גם החבילה הזאת משתנה בין חברת תעופה אחת לאחרת.

עוד כמה נקודות חשובות: החבילות משתנות בין חברה אחת לאחרת, חשוב לעיין בתנאים לפני סגירת העסקה. תוכלו לראות בנוחות ובקלות את תנאי הכרטיס שאתם רוכשים באתר אשת טורס על ידי לחיצה על אחת החבילות בתוצאות החיפוש.

כתיבת תגובה

Call Now Button