5 סיבות לנפוש באילת דווקא בחורף

אם אתם לא אנשים של חורף, והקור הזה עושה לכם חשק לברוח למקום חמים יותר, בואו לאילת. לא שחם שם כמו בחודשי יולי-אוגוסט, אבל בטח לא קפוא כמו בשאר אזורי הארץ.

יותר ויותר אנשים מתחילים לגלות את קסמה של העיר הדרומית דווקא בלי ה-42 מעלות בצל והאגדו בבריכה. אם אתם אנשים של שקט ומדבר, יכול להיות שדווקא כדאי לכם לעלות על הטיסה הבאה דרומה. הכנו לכם 5 סיבות למה:

  1. ראיתם את המחירים של החבילות?

דווקא בחודשי החורף ממועטי החופשים, זה בדיוק הזמן שאנחנו הכי צריכים פסק זמן, ואיזה צירוף מקרים – זה גם הזמן בו מחירי החבילות ברצפה. כך שאתם בהחלט יכולים להשיג חבילת נופש באילת עם טיסות במחירי רצפה. והנה גם סוד קטן שיודע רק מי שנופש באילת בחורף: חדרי המלון ריקים בעונה הזאת, כך שקיימת סבירות די גבוהה שכשתגיעו למלון יגלו לכם ששודרגתם לחדר שווה יותר.

לא ראיתם?! תראו >>

EILAT W

  1. סוף סוף שקט

למרות האקלים והנוף המדברי, מי שמתחבר לשקט של המדבר עדיין לא יכול להנות מאילת בקיץ. המשפחות, הילדים, צוותי הבידור והמוזיקה הרועשת בכל מקום – הם מאפיינים מאוד בולטים של אילת בשיא העונה החמה. בחורף זו כמעט עיר אחרת, רוב האטרקציות ממשיכות לעבוד (כי בואו נודה לא באמת קר שם רוב הזמן) אבל הרעש שוכך, ואם מקשיבים ממש ממש טוב, אפשר אפילו לשמוע את הגלים.

  1. טיולים מדבריים שווים

טוב אז מסתבר שכל ההרים האלה שראיתם סביבכם, ואפילו אזורים בערבה שראיתם בדרך למלון, בכל אלה אפשר לטייל. לא תאמינו איזה אזורים מסתתרים בערבה, הרים ב כמה צבעי חול, עתיקות ואפילו צמחים, את כולם פספסתם כי הם היו באזורים שאי אפשר להדליק בהם מזגן.

MOUNT

  1. האטרקציות הימיות עדיין פעילות

אם אתם חובבי צלילה ואופנוע ים, אתם ממש לא צריכים לוותר על התחביב הרטוב שלכם. מרכזי הספורט הימי של אילת מוכנים לכל מזג אוויר ומזמינים אתכם לעלות על חליפת צלילה ולצפות בדגים ובלגונות מתחת לפני המים. אם אתם דווקא רוצים להישאר יבשים ולצפות בדגים היפים מבחוץ, תדעו שהמצפה התת ימי עדיין עובד (בכל זאת כדאי לבדוק לפני שמגיעים) ואפילו, סביר להניח, לא תצטרכו לבקש מאנשים לזוז כדי לראות.

LAGUNS

  1. שופינג בלי מע"מ

עזבו אתכם אטרקציות, הקניונים עוד שם, חנויות המותגים עוד מחכות על הטיילת, בלי תורים לחדרי המדידה, בלי "סליחה הייתי פה קודם" בקופה והכי חשוב – בלי מע"מ!

מצאו כאן חבילות נופש לאילת >>

כתיבת תגובה

Call Now Button