• ראשי
  • /
  • חופשה בארץ
  • /
  • בוץ, פילינג ומינרלים – טיפולי ספא שאתם חייבים לעשות בים המלח

בוץ, פילינג ומינרלים – טיפולי ספא שאתם חייבים לעשות בים המלח

אם יש זמן טוב לחזק את הזוגיות, זה כנראה בחופשת חורף. המלונות בים המלח בתקופה הזאת שקטים ומאפשרים חופשה זוגית מרגיעה מינוס משפחות עם ילדים קטנים. בגלל שחוף הים לא רלוונטי לעונת החורף, והבריכות החיצוניות סגורות, יש לכם יותר זמן להירגע בספא. ואם כבר ספא, ואם כבר באתם לחזק את הזוגיות, תוכלו לחזק גם את עצמכם. הנה כמה דרכים לעשות את זה

מצאו כאן דילים משתלמים לים המלח >>

פילינג גוף

במשך כל הקיץ הגוף שלכם הזיע, התלכלך, התמלא בחיידקים וספג קרינה ועכשיו – הגיע הזמן לנקות אותו. טיפול הפילינג מתחיל במשיחת שמן על הגוף, לאחר מכן מריחת הפילינג – שפשוף עדין או מסיבי (לבחירתכם, בדר"כ המטפל/ת ישאל אתכם לפני מה אתם מעדיפים) של המלחים הארומטיים על הגוף. לאחר מכן, המלח יוסר מכם ותימרחו בחמאת גוף עדינה להרגעת העור.

למה זה מועיל?

הסרת תאים מתים של העור, לכלוך ושומן והמרצת הפעילות המטבולית.

מה תרגישו אחרי הטיפול?

העור ייראה בהיר יותר, הוא ירגיש נעים יותר, פצעונים קטנים ייעלמו מהעור, התחושה כולה מרעננת יותר, בוסט אנרגטי וריכוז.

Untitled design (3)

עטיפת בוץ ים המלח

הבוץ של ים המלח מביא אליו מבקרים מכל העולם שמבינים את הסגולות של הטיפול, וזה אחד הטיפולים הייחודיים ביותר לאיזור הזה – תחילה תטבלו בבריכת מי הגופרית של הספא, לאחר מכן תימרח על גופכם שכבת בוץ נדיבה שעברה ניקוי וסינון כך שנותרו בה רק המינרלים והשמנים הטבעיים והמזינים של ים המלח, ואז תיעטפו בשכבה אוטמת כדי לשמור על חום הבוץ. לאחר 20 דקות תוכנסו למקלחת, המטפל/ת ישטוף את הגב שלכם, ואתם תישטפו את השאר. אח"כ תתבקשו להתייבש ותקבלו חמאת גוף טבעית למריחה על העור.

צאו עכשיו לחופשה שכולה פינוק ובריאות >>

למה זה מועיל?

עטיפת בוץ ים המלח מגבירה את תפוקת הלב וזרימת הדם, מגביר את קצב העיכול והמטבוליזם – מה שמועיל לסילוק רעלים, מדכאת דלקות, מחדשת את תאי העור ואת שורשי השיער.

מה תרגישו אחרי הטיפול?

חוץ מהשלווה של אחרי, המגע בעור הגוף החלק הופך לממכר, תחושת הקלה נעימה וקלילות בגוף.

Untitled design (4)

 

טיפול פנים עמוק

במשך כל השנה עור הפנים חשוף ללכלוך וקרינה, וכאילו שזה לא מספיק – אז הוא גם מפריש שומן טבעי, כל הגורמים האלה סותמים את הנקבוביות וגורמים לפצעים ונקודות ("שחורים"). טיפול הפנים בים המלח משלב את המינרלים הייחודיים של האגם, כך שהוא מנקה לעומק העור (ולא רק את השכבה הראשונה). בהתחלה ימרחו על פניכם שכבת פילינג, לאחר מכן ניקוי עמוק של הפנים באמצעות החומרים הטבעיים של ים המלח, שכבת חיטוי, מסכה לפנים ואז קרם להחזרת הלחות לפנים.

למה זה מועיל?

מנקה באופן יסודי את עור הפנים, מחטא אותו, מעלה את הגמישות שלו, מסלק תאים מתים ומונע התפתחות פצעונים.

מה תרגישו אחרי הטיפול?

עוד הפנים יראה נקי יותר, בהיר יותר, רך יותר למגע. הטיפול משלב עיסוי באזור הראש כך שגם תרגישו רוגע והקלה מיד לאחר מכן.

Untitled design (5)

טיפול רענון לרגליים

בקיץ, טיפול הרענון הוא הסוד של המטיילים לטיול מוצלח ואנרגטי, ובחורף הוא טיפול האיפוס האולטימטיבי של כולם. הרגליים הן הבסיס של הגוף והן סופגות את העומס של כל הגוף לאורך כל היום, כל הריצות, הסידורים והעבודה שלנו, חופשה היא בדיוק הזמן הנכון לטפל בהן. הטיפול בעצם מזכיר מסז' שוודי רגיל, אבל משלב לחיצות עמוקות ונקודתיות באזורים הנפוחים והתפוסים ברגליים.

למה זה מועיל?

הזרמת הדם מהרגליים לכל הגוף, טיפול לאחר הליכה או בכאב כרוני, שחרור נפיחויות באזור כפות הרגליים ושחרור שרירים תפוסים.

מה תרגישו אחרי הטיפול?

מיד כשהמטפל ייצא מהחדר כדי שתוכלו להתלבש חזרה, תרגישו את ההקלה, צמרמורות נעימות במעלה הרגליים (זה בעצם הדם שזרימתו הואצה), רמת אנרגיה גבוהה ואם היו כאבים כרוניים – הקלה משמעותית.

מגיע לכם ברייק, מצאו כאן חופשה בים המלח >>

כתיבת תגובה

Call Now Button