7 מקומות שלא כדאי לפספס ביפן

7 מקומות שלא כדאי לפספס ביפן

7 מקומות שלא כדאי לפספס ביפן

מרגישים שראיתם כבר את הכל? אם לא הייתם ביפן עדיין, זה לא כל כך נכון. תרבות יפן, "ארץ השמש העולה", תהפנט אתכם לתוך עולם חדש של טבע, מוזאונים, מקדשים ואורבניות.  לפניכם, 7 מקומות מרהיבים ומרתקים שלא כדאי לפספס ביפן.

טוקיו בירת יפן

אם כף רגלכם תדרוך ביפן, בטוקיו המרהיבה יש מגוון אתרים שכדאי להגיע אליהם: אזור ארג'וקו התוסס, בו תוכלו לראות את מיטב צעירי טוקיו. אל תדלגו גם על רחוב אומוטסנדו המודרני וברובע שיבויה תוכלו לחצות במעבר החצייה הגדול בעולם! מדובר בחויה אורבנית של פעם בחיים. בקרו בשוק הדגים ובמקדש אסאקוסה המפורסם! לא הייתם בטוקיו אם לא ביקרתם במוזיאון הלאומי, אחד המוזיאונים הטובים ביותר בכל יפן. כדאי גם להצפין קצת מטוקיו ל"ניקו" ולמקדש טושוגו הארכיטקטוני.

האקונה – הר פוג'י

טיול ביפן הוא לא שלם בלי ביקור בהאקונה, אתר נופש בו מעיינות מינרלים חמים. על הר פוג'י, וודאי ששמעתם, ההר הגבוה ביותר ביפן. אנחנו מקווים שאת הפחדים השארתם בבית – עלו על ההר הגבוה, הר גשע פעיל, לו מקום מיוחד ומקודש בתרבות היפנית. אל תפספסו ביקור במוזיאון הפתוח בו אחד מאוספי הפיסול המודרני היפניים הטובים שקיימים!

פארק הקופים

פארק הקופים של ג'יגוקודאני הוא חוויה יוצאת דופן בה אפשר לראות את קופי המקוק היפני מתרחצים בבריכות המים המינרלים החמים. שם תוכלו להיזכר באמת שלפעמים שוכחים, כולנו באנו מהקוף. בפארק תוכלו לחזות גם בנוף המרשים של האלפים היפנים. אם כבר הגעתם לכאן, מומלץ לבקר בעיירה מאצומוטו בה נמצאת אחת מהטירות המרשימות של יפן. לרגע תוכלו להרגיש כאילו אתם חלק ממשפחת אצולה.

עמק קיסו – דרך הדואר הישנה

בקרו באחד מהאזורים היפים ביותר, עמק קיסו ביפן. דרך הדואר העתיקה היא אחד מהאתרים שאסור לדלג עליהם בטיול ביפן. הליכה על דרך הדואר, טיולים בכפרים הקרובים מאגומה וטצומאגו. ביקור בבירת האלפים היפנים השוכנת בקרבת מקום, טאקאיאימה וביקור במוזיאון המרכבות. כמובן שלא נזניח את גזרת האלכוהול – אין טיול יפני בלי קפיצה לייקב הסקה, יין האורז המקומי.

קיוטו הבירה העתיקה

קיוטו הייתה הבירה הקיסרית במשך יותר מ-1,000 שנה. אל תוותרו על עיר המקדשים הבודהיסטית בעלת הגנים הקסומים, הפינות היפהפיות והרחובות הציוריים, ואת המקדש המתנשא מעל לעיר ולו מרפסת תצפית מרשימה, קיומיזו–דרה. בעיר העתיקה בקרו גם בטירת ניג'ו ובמפעל הרכב טויוטה. תוכלו לצפות בציורי קיר מרשימים ובמקדש קינקאקוג'י מצופה הזהב – מדובר במחזה מרהיב השוכן על שפת האגם ושוכן בליבו של הגנים היפהפים והמרשימים של העיר. על זה אנחנו אומרים, כל הנוצץ זהב!

נאושימה

האי נאושימה הוא אחד מהמקומות התיירותיים הייחודים של יפן שהתגלה בשנים האחרונות ככזה. האי יוצא הדופן הוא כולו מוזיאון גדול בתוכו מויזאון לאמנות מודרנית הבנוי כחלק מהר וחצוב בסלע. אפילו הבתים באי הם חלק מיצירת המוזיאון בהם מפוזרות פיסות האמנות! הביקור באי נאושימה, הוא חוויה עוצרת נשימה.

הירושימה

את הירושימה כולנו מכירים מהאסון הגדול שהתרחש בה. בהירושימה בקרו במוזיאון השלום ובפארק המוקדש לקורבנות ולקידום השלום העולמי תוך הצהרת התנגדות לנשק גרעיני. בהירושימה לא תמצאו רק אסונות אלא גם טיילת קסומה העוברת בין מקדשיה ושלל נופים מרתקים.

בואו איתנו לארץ השמש העולה! לחצו כאן להזמנת טיול מאורגן ליפן עם יגאל צור >>

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Call Now Button