חופשת קרוז

6 טיפים לחופשת הקרוז שלכם!

חשבו על המלון הכי מפואר שהייתם בו, עכשיו דמיינו שהוא מוקף בים כחול, ועכשיו תארו לעצמכם שהוא גם נמצא בתנועה ועובר בין איים ומדינות. מה קיבלתם? אונייה שמפליגה אל מקומות מדהימים. כשאתם יוצאים לחופשת שייט, עוד לפני שתספיקו להגיד "רובינזון קרוז" תמצאו את עצמכם באונייה עצומה שמרגישה כמו מלון פאר צף ומלא בפינוקים וריגושים. אז מה חייבים לדעת לפני חופשת קרוז? הכנו לכם רשימה של טיפים עמידים במים.

עד סוף העולם – בא לכם על הפיורדים של נורבגיה? אולי דווקא על החופים של דרום אמריקה? כדי להפיק מהחופשה הנאה מקסימאלית, חשבו על המקומות שבהם תמיד רציתם לבקר, אולי זו ההזדמנות שלכם.

מחר אולי נפליגה בספינות – דמיינו את הסצנה הבאה: אתם עומדים בנמל וצופים בעיניים דומעות על הספינה המתרחקת (בקרוב בבתי הקולנוע). כדי לא לגלות שהספינה עזבה בלעדיכם נסו לקחת מרווח זמן לטעויות, פקקים או איחור שלא תלוי בכם. בעידן בו הסמארטפון הוא שעון הקוקייה החדש, קחו איתכם שעון יד שיעזור לכם לעמוד בזמנים.

הנה באה השמש  – כל קוסמטיקאית מתחילה תגיד לכם ששילוב של שמש ורוח ים לא מומלץ לעור הפנים שלכם. אז כדאי להקפיד על קרם הגנה, כובע ומשקפי שמש. בסופו של דבר, לא תרצו לבלות חצי מהחופשה מכוסים בג'ל אלוורה או ביוגורט.

ריקוד לאור ירח –כמה אפשר לשבת, להסתכל על הים, לאכול או לישון? גם אם אתם לא ספורטיביים במיוחד או עם חוש קצב, לרקוד במועדון שעל הספינה זו דרך נהדרת להרגיש בריאים, ערניים ועל הדרך לשרוף קצת קלוריות.

עניין של זמן – לא חייבים לרדת בכל נמל בו הספינה עוגנת. זה אולי נשמע מוזר, אבל לפעמים מותר וכדאי יותר להישאר בספינה, לנוח או לקחת את הזמן ברוגע. בסופו של דבר אתם לא קולומבוס שמגלה עולם חדש, אתם בחופשה.

כולם באותה סירה – כמו שאתם באתם ליהנות, כך גם כל האנשים סביבכם. היו נימוסיים, מתחשבים ונחמדים. גם במקרה שלא הכול ילך חלק,  הגישה שלכם יכולה להשפיע על כל החופשה.בנוסף, חובה לתת טיפיםלנותני השירות על האונייה שנמצאים שם עבורכם כל הזמן ומסביב לשעון.

 

יש לכם עוד טיפים לקרוז? כתבו לנו: 

כתיבת תגובה

Call Now Button