אם תיסעו ללפלנד, אין זו אגדה! 6 אטרקציות שלא האמנתם שתעשו

אזהרה! הכתבה הבאה תעשה לכם חשק עז במיוחד לנסוע ליעד אחר, מיוחד ושונה מכל יעד שאי פעם ביקרתם בו. כל כך מיוחד עד שהחוויות שמתוארות כאן, נשמעות כמעט דמיוניות, לקוחות מסיפור אגדה או סרט על הקוטב הצפוני. תפגשו את סנטה קלאוס, תראו את אחד המחזות היפים בטבע – הזוהר הצפוני, תזחלו במזחלות איילים ועשו עוד כמה אטרקציות שוות ביותר וייחודיות לאזור. אז קדימה נוסעים לספארי בלפלנד? אם תרצו אין זו אגדה.

מצאו כאן טיול מאורגן ספארי בלפלנד >>

lapland1

| הזוהר הצפוני – עד שלא תראו, לא תבינו
השמים מלאי כוכבים, הקרקע מכוסה שלג, יושבים על השלג ואז… מתחיל הזוהר הצפוני. בלפלנד, תזכו לראות את הזוהר הצפוני הירוק במלוא הדרו. הוא יצבע את השמיים, ישתנה, יתחלף וירקוד. יש שאומרים שמדובר באחד המחזות היפים שהטבע מספק לנו, אם לא היפה בהם. מדובר במראה מרגש, מרהיב שנדמה כמעט על טבעי בו תוכלו לצפות במקומות ספורים בעולם, לפלנד היא אחד מהם.

lapland4
| שייט בשוברת הקרח – לא, זה לא חלק מסרט
בלפלנד תוכלו לעלות על שוברת הקרח המפורסמת "סמפו" ולשוט במפרץ קפוא. תשברו עם הספינה את גושי הקרח העצומים ואפילו תצאו לשחייה במי הקרח עם ציוד מיוחד לכך.

| הכפר של סנטה קלאוס – המקום בו האגדה קמה לתחייה
לפי מיטב הסיפורים, סנטה קלאוס מתגורר בקוטב הצפוני ומגיע אליו בעזרת מזחלה של שלג. מדי יום באים לבקר בכפר המונים בכדי לפגוש את סנטה קלאוס "במקום מגוריו", להצטלם איתו, להכיר את עוזריו, להיכנס ללשכתו, לשלוח מכתבים ולהסתובב במתחם הפארק היפיפה, הלבן והמואר. חשבתם שסנטה קלאוס לא קיים? כנראה שטעיתם. האטרקציה מומלצת בחום לילדים ולמשפחות.

lapland3
| גן החיות הצפוני בעולם – יש דובים, יש שלג
זהו גן חיות המכיל 55 מינים של בעלי חיים שחיים בסביבה ציורית וטבעית בקור, קרח ושלג. ביניהם תפגשו בינשוף השלג, חתול השלג, להקות זאבים ואפילו כמה דובי קוטב לבנים שכנראה לא חשבתם שאי פעם שתראו!

| מזחלות כלבי האסקי, מזחלות איילים ואופנועי שלג – לגלוש כל הדרך לאופק
לכלבי האסקי עין ירוקה ועין כחולה, וכמו שרבים חושבים, הם יפים מעין כמוהם. חלקנו לא יודעים אבל הכלבים מחולקים ע"י החוכמה שלהם ומעריכים אותם עד כדי כך שכשהם מגיעים לגיל מופלג, הם יוצאים לפנסיה. את האיילים תפגשו בחווה שמוקדשת כולה לחיות המיוחדות, איילי הצפון ואפילו נקבל שיעור נהיגה! באופנועי השלג תוכלו לנסוע עד 120 קמ"ש בין גבעות, יערות מושלגות ואגמים קפואים.

lapland
| מלון הקרח – שלא יקפא לכם ה%!#$
חוויה מדהימה שלא קיימת בהרבה מקומות בעולם, כי היא פשוט תימס. מדובר במלון שכולו קרח – החדרים, המיטות ואפילו חדר האוכל.

מצאו כאן טיול מאורגן ספארי בלפלנד >>

כתיבת תגובה

Call Now Button