• ראשי
  • /
  • טיפים
  • /
  • חופשי זה לגמרי לבד: 5 דברים שאתם חייבים לעשות בטיול לבד בחו"ל!
5 דברים שאתם חייבים לעשות בטיול לבד בחו"ל

חופשי זה לגמרי לבד: 5 דברים שאתם חייבים לעשות בטיול לבד בחו"ל!

אנחנו יודעים שיש לכם הרבה חברים, ולא רק בפייסבוק, אבל לפעמים להיות קצת לבד זה מצוין. ואיפה אפשר למלא את זמן הסולו בהמון דברים נפלאים, נועזים וסוחפים, אם לא בחו"ל? אם אתם נוסעים לבד לעבוד, לבקר אהובים מעבר לים או סתם, להתאווררות תקופתית כללית, יש לנו כמה רעיונות מעניינים בשבילכם. אזהרה: הם כוללים דברים שאנחנו עושים כשאנחנו לבד. תיהנו (מכל רגע):

לא סופרים קלוריות ואיש

מי שאוכל לבד, אוכל יותר: פסטה באיטליה, קרואסון בפאריז, פיש אנד צ'יפס בלונדון או גולאש בבודפשט, כדי למצות את החוויה  צריך לעשות שני דברים: 1. ללכת לאכול במקומות המקומיים. 2. לאכול המון. אנחנו לא אומרים לכם לשבור דיאטה מוצלחת של חודשים, אבל אומרים גם אומרים: תאכלו, תתענגו ואל תספרו. ככה זה לבד.

סופלקי

סופלקי ביוון, מי שאוכל לבד אוכל יותר

הכול לכדי תמונה אימפרסיוניסטית

אחד הדברים הכי שווים שאפשר לעשות לבד בחו"ל הוא ללכת למוזיאון מקומי, אבל אחד טוב. נכון, זו קלישאה נורא גדולה. אבל איזו קלישאה בסופו של דבר לא מייצגת אמת גדולה? תנו לעצמכם שעות איכות ותשקיעו קצת באינטלקט האישי. אתם תיהנו מאוד וגם, תרגישו נהדר עם עצמכם. תסמכו עלינו שכשתעמדו מול פסל דוד המקורי במוזיאון האקדמיה בפירנצה, או מול וונוס של בוטיצ'לי בגלריית אופיצי, אתם תתרגשו היטב.

את באה לפה הרבה?

לא, אל תגידו את המשפט הזה, יש דרכים מוצלחות יותר לפלרטט בחו"ל. הבנתם את הנקודה: בין מבטים מרגשים בבית קפה ועד לרגעים מרגשים אחרים – תסתכלו, תפלרטטו, תיהנו. למען הפרוטוקול ולמניעת משברים מיותרים, אנחנו כמובן מדברים אל הרווקים והרווקות שבינינו וביניכם. היי, אתם באים לפה הרבה?

את באה לפה הרבה

אז, את באה לפה הרבה? כן, אני המלצרית

טבעי שלא תשלוט בעצמך

אתם משוטטים לכם להנאתכם ופתאום מוצאים את עצמכם מול חנות מותגים פריזאית, איטלקית או ספרדית. במשפט אחד: תוציאו את הכרטיס האשראי ותתפנקו. בגדים שווים ("היי, מאיפה זה?". "אה, זה? לא, זה לא מפה. בוטיק מארי'ס בשאנז, מכירה?"), תכשיט משגע במיוחד (די, תפסיקי לחכות לו!)  או שורת דיו אחרת במסמכי חיוב האשראי – מנהל הבנק או בן הזוג לעולם לא יידעו, לפחות לא עד פירוט החיובים הבא.

מרגישים פעם בחיים

אתם לבד, אין איש או דודה שיעצרו אתכם ואתם חייבים לעשות את מה שמעולם לא העזתם. קדימה, תתגברו על הפחד ולכו על זה: בנג'י, צניחה חופשית, גלישה או כל דבר שעולה על דעתכם. אגב, גם אירוע טעימות פרטי לחלוטין של בקבוקוני המיני בר בחדר המלון, כולל סרט מצוין (לא נגיד איזה וכל אחד וטעמו הוא) והזמנת רום סרוויס איכותי, יעשו את העבודה באופן נפלא.

הפיל שלי ואני יצאנו לדרך

הפיל שלי ואני יצאנו לדרך

שיהיה לכם טיול נהדר לבד. אולי תיקחו אותנו איתכם?

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

Call Now Button