• ראשי
  • /
  • טיפים
  • /
  • החורף הזה תלבשי לבן: 5 הערים הכי רומנטיות בשלג
שלג בניו יורק

החורף הזה תלבשי לבן: 5 הערים הכי רומנטיות בשלג

שלג, קרח, קור כלבים, איך שלא תסתכלו על זה – שלג הוא תמיד חגיגי, וחגיגי הוא תמיד רומנטי. לכבוד הסופה שצובעת את הצפון וירושלים בצבעים לבנים, ויסלחו לנו התל אביבים שנשארו רק עם גשם וברד, נחה עלינו הרוח ובחרנו את 5 הערים הכי רומנטיות בשלג. ככה שאם אחרי הסופה הזאת תרצו עוד קצת מהלבן הזה, תדעו לאן אתם חייבים לנסוע. מוכנים? שימו כפפות.

ניו יורק

ברור, ניו יורק היא עיר נהדרת כל השנה, אבל בחורף יש לה קסם מיוחד. רחבות החלקה על הקרח מתמלאות במשפחות (או בזוגות, אבל לא רצינו להתחיל דביק מידי), העצים מתכסים בלבן ואין כמו לשבת עם ספל שוקו חם או מרק מהביל לצלילי מוזיקת ג'ז. מה עושים בקור הזה? תתחילו מטיול בסנטרל פארק, כשהעצים משתחווים לכבוד השלג, הסנאים מתרוצצים בין הפסלים הלבנים והכל נראה נקי ורומנטי במיוחד.

פריז

בהשראת הטענה שאין שני פתיתי שלג זהים – פריז היא עיר שלא דומה לשום דבר אחר. נכון, שלג בשמי פריז הוא לא מחזה שכיח, אבל כשהוא יורד, יש לו ריח מיוחד של יין, שוקולד חם ונשיקות. כשפריז מכוסה לבן, מגדל אייפל נראה עוד יותר מרשים ונקיפות המצפון שרוצות עוד קרואסון (רצוי עם חמאה), משתתקות (טוב נו, אולי רק נרגעות) לפתע.

פראג

לא נלך סחור סחור – על גשר קארל המפורסם, או חבוקים בין הסמטאות, פראג החורפית מציעה בילוי זוגי מלא אהבה, והאופטימיים יגידו שאף מושלם. בלי ציניות, יש ניגוד מקסים בין קו הרקיע המחודד והצבעים העתיקים של הבתים והרחובות, לשלג הלבן שמכסה את כל השאר. העשן יוצא מהארובות האוכל הצ'כי מחמם, הבירה טובה והפינוק מתוק מאוד.

אל תפספסו את השלג – הזמינו טיסה לפראג באתר הבית שלנו

קופנהגן

בירת הצפון הקר והמושלג רומנטית בטירוף. בגלל התעלות המוקפות בתים צבעוניים, בגלל סירות הדייגים המכוסות לבן, בגלל הקור הצפוני הזה שגורם להתקרב ועוד פעילויות שאפשר לעשות יחד. חוץ מזה יש בעיר פסטיבלים, מוזיאונים, מסעדות וברים עם מוזיקה שמחממת את הגוף (נו, גם את הנשמה). ואם נכניס קצת ביזנס – תקופת החורף הזו היא גם ההזדמנות להמון בילויים במחירים סבירים באחת הערים היקרות בעולם.

מוסקבה

זו לא חוכמה גדולה לבנות בובת שלג, נראה אתכם בונים מטריושקה. השלג במוסקבה כבד במיוחד ויכריח אתכם להתחבא שעות נוספות עמוק מתחת לשמיכה. יש רומנטי מזה? ואם בכל זאת אזרתם אומץ, שיחקתם אותה מקומיים ואתם בדרך למוזיאון, תגלו עיר לבנה כשהקרמלין מנצנץ אליכם בערפל וסביבכם אווירה חורפית שעושה חשק לחיבוקים. כן, אנחנו תמיד חוזרים לשם.

פספסנו עוד עיר רומנטית? תזכירו לנו! 

כתיבת תגובה

Call Now Button