5 מקומות שאין מצב שאתם מכירים באתונהנראה שהיוונים הבינו שעלינו עליהם, עם כל סיפורי המיתון האלה, מדובר בסך הכל בחבר'ה שמחים שרק רוצים לשתות ולהינות. אנחנו בעד. אז יש את הטברנות של התיירים, איפה שתמצאו אנשים מכל העולם שהתקבצו תחת קורת גג אחת כדי לאכול אוכל יווני, ויש גם מקומות אותנטיים יותר אליהם נוהגים המקומיים להגיע כדי לשתות ולאכול. אספנו לכם 5 מקומות כאלה.

מטברנות מקומיות ועד דוכנים בטיילת ובר קוקטיילים עם תצפית על העיר יש מקומות באתונה שרק טיול עם מקומי או עם מישהו שממש מכיר את העיר יכולים להביא אתכם אליהם. אם אתם מתכננים סופ"ש בילויים באחת הערים העתיקות בעולם, הטקסט הזה בשבילכם.

צאו עכשיו לטיול מאורגן ביוון >>

טברנת ליטוס

למרות שלא חסרים חיי לילה באתונה, טברנת ליטוס היא אחת האהובות ביותר על המקומיים. כאן תוכלו לאכול מנות יווניות בשריות או חלביות ענקיות, לשתות יין טוב ולהנות מהמוזיקה המקומית, הכל במחירים נוחים מאוד, מיקום מעולה בשכונת פסירי של בעלי המלאכה, שירות מצויין ומלצרים דוברי אנגלית שוטפת. אם אתם מגיעים בקבוצות גדולות, מומלץ מאוד להזמין מקומות מראש.

Untitled design (23)

הדוכנים בטיילת טיסיו

אזור טיסיו באתונה ידוע בתור אזור בילויים עם שלל בתי קפה, מסעדות וטברנות. מה שאתם אולי פחות יודעים, זה שבסופי השבוע, הטיילת היפהפיה באזור הופכת למוקד עליה לרגל של אמנים המציעים למכירה את עבודותיהם בדוכנים מיוחדים לכל אורך הטיילת לצד בתי הקפה והמועדונים באזור.

טברנת קלימטריה

עמוק מתוך שוק הבשר של אתונה, תוכלו לשמוע צלילי בוזוקי העולים מתוך טברנת "קלימטרה". טברנה זולה וטעימה הנמצאת בתוך השוק שברובע פסירי שבמרכז אתונה. במקום הופעות חיות של צמדים ולהקות מקומיות השרים ומנגנים מוזיקה מקומית וידועה, אבל זה לא ממש מעניין את המקומיים שבאים לשם בשביל האוכל המשובח ומנת בשר הכבש הידועה של קלימטרה.

Untitled design (24)

מתחם גזי

מתחם גזי היה בעברו אזור התעשיה של אתונה והיום הוא נחשב כ"סוהו" של אתונה. גזי הוא אזור הבילויים, המועדונים והברים. כאן תוכלו להנות ממועדונים המנגנים עד אור הבוקר, מסעדות המגישות אוכל מכל העולם, גלריות ומוזיאונים של אמנות מודרנית. היופי האמיתי והאמנותי במתחם הוא השילוב בין הישן לחדש, כאן תוכלו לראות שרידים של האיזור כפי שנראה בעבר לצד האמנות המודרנית המאפיינת את האזור.

A+

קשה למצוא תצפית טובה על אתונה שהיא לא מהאקרופוליס – למרות שהיוונים הם אומה נוצרית, עדיין הם  מסרבים לבנות בניינים גבוהים יותר מהאקרופוליס. בבר A+ תוכלו לצפות על העיר תוך כדי שתיית הקוקטיילים הנהדרים של המקום. מומלץ ביותר להגיע ל-A+ בלילה, אז התצפית משקיפה על כל אורות העיר ותאורת האקרופוליס, והמראה יוצא דופן.

הצטרפו עכשיו לסופ"ש מוזיקלי באתונה >>

כתיבת תגובה

Call Now Button