• ראשי
  • /
  • טיסות
  • /
  • 5 דברים שאסור לכם לשכוח על טיסות לואו קוסט

5 דברים שאסור לכם לשכוח על טיסות לואו קוסט

shutterstock_272796410
גם לאחר שהחלטנו לצאת לחופשה בחו"ל, להתאוורר מהשגרה ולקחת קצת זמן לעצמנו, ברגע שמגיעים לשלב רכישת הכרטיסים, ניתן להיתקל במחירים שיגרמו לנו לחשוב מחדש על כל העניין. בדיוק לשם כך נועדו טיסות הלואו קוסט, המאפשרות לנו לשלם רק על המקום בטיסה, ללא השירותים הנלווים כמו אוכל, שתייה ומטען הנשלח לבטן המטוס. מדובר בפתרון נוח עבור כל מי שרוצה לטוס ליעדים נחשקים ברחבי העולם ולשלם פחות, לפניכם 5 דברים שכדאי לזכור לפני שעולים על טיסת לואו קוסט.

8610_4451_eshet_tisot_banner_635x114

  1. להזמין כרטיסים מראש

למרות שלעיתים ניתן למצוא כרטיסי טיסה במחיר משתלם ברגע האחרון, במקרה של טיסת לואו קוסט מדובר בהימור שספק אם יוביל לתוצאה הרצויה. לכן, בכדי שתוכלו למצוא טיסת לואו קוסט ליעד בו אתם מעוניינים ובתאריכים המבוקשים, את כרטיסי הטיסה כדאי להזמין כמה שיותר זמן מראש בכדי לשריין לעצמכם מקום ולהיות רגועים עד הטיסה.

  1. לארוז חכם

אם גם אתם נוהגים לארוז יותר מדי אפילו לחופשה של כמה ימים, ולבסוף לא מספיקים להשתמש בחצי מהדברים שבמזוודה, חשוב שתדעו כי בטיסות לואו קוסט נושא המטען הופך למשמעותי עוד יותר, משום ששליחת מטען לבטן המטוס דורשת תשלום נוסף. ניתן להימנע מכך יחסית בקלות, שכן כל מה שצריך הוא להיות מציאותיים, לחשוב מה באמת נצטרך במהלך הטיול ולצמצם את המטען שלנו למינימום ההכרחי.

  1. מומלץ: לעשות צ'ק-אין באינטרנט

רוב טיסות הלואו קוסט ליעדים באירופה יוצאות מטרמינל 1 בנתב"ג. בטרמינל 1 יתבצעו הצ'ק-אין ותהליך הבידוק הביטחוני, שלאחריהם תועברו באמצעות הסעות פנימיות אל מתחם הדיוטי פרי שבטרמינל 3, משם תעלו למטוס. אולם, מי שביצע את הצ'ק-אין באינטרנט ואינו מעוניין לשלוח כבודה נוספת לבטן המטוס, יכול לחסוך לעצמו זמן המתנה ולהגיע ישירות לטרמינל 3.

shutterstock_56330170_check-in key

  1. לחסוך גם במהלך החופשה

הצלחתם להשיג טיסה במחיר שהינו זול באופן משמעותי מטיסה רגילה, אך הוצאות הלינה והבילויים עוד לפניכם, אז איך ניתן להמשיך לחסוך גם במהלך החופשה עצמה? לשם כך נדרשת עבודת הכנה בבית, עוד לפני שעליתם על המטוס. לא משנה להיכן אתם טסים, כדאי ומומלץ לבדוק איפה נמצאים המלונות, המסעדות ושאר האטרקציות שיוכלו לספק לכם את הבילוי המהנה שאתם מחפשים, אך מבלי להרוס את ההנאה עם מחירים מופרזים.

  1. לקחת בחשבון: ויתור תמורת רווח כספי

כולנו יודעים כמה חשוב לדעת לוותר ולהתפשר, בעיקר אם ניתן להרוויח מכך בסופו של דבר. לכן יש לזכור כי בכדי ליהנות מהמחירים האטרקטיביים של טיסות הלואו-קוסט, כדאי לקחת בחשבון את ההבדלים ביניהן לבין טיסות רגילות. לדוגמא, אם לא אכפת לכם לוותר על מטען גדול וגם לא על הארוחה המוגשת במטוס, ואולי אף תעשו זאת בשמחה, תוכלו להרוויח טיסה במחיר נמוך מבלי להרגיש שהקרבתם את הדברים החשובים לכם.

8610_4451_eshet_tisot_banner_635x114

כתיבת תגובה

Call Now Button