• ראשי
  • /
  • איטליה
  • /
  • 4 הקרנבלים היפים בעולם (שהם לא הקרנבל בברזיל)

4 הקרנבלים היפים בעולם (שהם לא הקרנבל בברזיל)

כולנו מכירים ואוהבים את הקרנבל הברזילאי, את הצבעוניות, המוסיקה, הריקודים והשמחה הגדולה שמתרחשים ברחובות. לא כולם יודעים אבל יש עוד פסטיבלים וקרנבלים מעולים בעולם, אספנו עבורכם 4 כאלה שיעשו לכם חשק לנסוע.

| קרנבל המסכות בונציה

מתי? 23/1/2016 – 9/2/2016

לקרנבל החשוב בונציה, מסורת עתיקה מאוד – הוא חוגג את המעבר מעונת החורף לאביב, וזהו זמן נאיבי שגורם לתחושה בקרב העם שהמעמדות הנמוכים ביותר יכולים להיות החזקים והמשפיעים באמצעות לבישת מסיכות הפסטיבל על פניהם. בתקופת נפוליאון, נאסר קיום הפסטיבל, אך לאחר הפסקה של כ-200 שנה התגלה מחדש הקרנבל ב-1980 ומאז הפך למסורת מדהימה. פסטיבל המסכות של ונציה, בניגוד לפסטיבלים וקרנבלים אחרים, הוא אירוע בו אנשים פרטיים בוחרים להתחפש ולחגוג ברחובות. המסכות עצמן, הן בגדר פריט חובה. מכינים אותן באמצעות עיסת נייר והן מעוצבות בסגנון איטלקי. את המסכות הססגוניות אפשר לקנות בכיכרות העיר ובכיכר הראשית והמפורסמת – כיכר סן מרקו. במידה ותבחרו להגיע לעיר בזמן זה, תיהנו משלל מופעי רחוב, תהלוכות, מסיבות ואירועים חד-פעמיים במוזיאונים ובארמונות.
מצאו כאן חבילות נופש, קרנבל המסכות בונציה

44444

| פסטיבל האש של ולנסיה

מתי? 15-19 במרץ 2016

לאס פאייאס (Las Fallas) – פסטיבל האש של ולנסיה, הוא האירוע הגדול והמפורסם בעיר שנמשך חמישה ימים. פסטיבל האש חל בחודש מרץ, לקראת יומו של יוסף הקדוש, אביו של ישו, לכבודו כמובן, הפסטיבל כולו מתקיים. זהו המקום לאוהבי הקרנבלים הצבעוניים, במהלכו מתקיימות תהלוכות ענק, עם בובות עצומות (המכונות Ninots) בצורתם של כוכבי קולנוע, פוליטיקאים, שחקני כדורגל ועוד. הבובות עצמן, מורכבות על זיקוקים ומובלות לצד צלילי מוזיקה שמחה במיוחד וצהלת קולות ההמון. הפסטיבל עצמו סביב נושא האש ובסיומו כל בובות הפסטיבל נאספות בכיכר העיר ונשרפות בעזרת הזיקוקים המחוברים אליהן. ישנה גם תצוגת זיקוקי דינור המתקיימת בכל יום ובכל שכונה בשעה 14:00 והעיר כולה הופכת לחגיגה!מצאו כאן חבילות נופש לולנסיה במגוון תאריכים

2222

| הקרנבל של מלטה

מתי? 5-9 בפברואר 2016

במלטה חל הקרנבל כבר שנים ארוכות. הוא משמש לחגיגה האחרונה לפני הצום הארוך שלפני חג הפסחא הנוצרי, והוא מתאפיינת בפריקת עול מוחלטת וצבעונית אצל מבוגרים וילדים כאחד. הקרנבל מתקיים בעיקר בעיר הבירה ואלטה, ובעוד ערים כמו נאדור ופלוריאנה. החגיגה שנערכת בבנאדור שבגוזו נחשבת לאותנטית ביותר מהקרנבלים הנערכים ביבשת אירופה ומושכת אליה תיירים רבים! סצנת האבירים והכנסיות של מלטה קמה לתחייה עם במות צבעוניות, תהלוכות ומקושטות, ריקודים מקומיים, במסכות ותחפושות. המוני האנשים יוצאים לרחובות וחוגגים עם מאכלים מיוחדים ומסיבות בכולן משולבים המסורות נוצריות. החגיגה הגדולה מסתיימת במופע זיקוקים מרהיב!
מצאו כאן חבילות נופש, קרנבל מלטה במגוון תאריכים

1111

| קרנבל ברצלונה, ספרד

מתי? 4-10 בפברואר 2016

הקרנבל הספרדי נחגג בברצלונה וידוע כשבוע שלם של הנאה ושכרון חושים. מבקרי הקרנבל יחגגו עם שפע של אוכל משובח, ואפילו בתחרויות אכילה של בשרים, טורטיות ונקניקיות. המוני זמרים, ליצנים, רקדנים ותזמורות לוקחים חלק במופעים גדולים. תהלוכות שונות ומופעים מתקיימים להנאת החוגגים הרבים בכל היום על במות שנעות ברחובות העיר. המוזיקה אינה נפסקת ויין אלכוהולי נמזג בשפע רב בכדי להרבות בשמחה. האירוע מתקיים אך ורק בברצלונה עצמה.
מצאו כאן חבילות נופש לברצלונה במגוון תאריכים

33333

כתיבת תגובה

Call Now Button