טיפים לצילום בטיול

10 טיפים לצילום בטיול

מי לא רוצה להשוויץ בתמונות של אחרי הטיול? לגרוף מאות לייקים בפייסבוק? כל אחד רוצה אלבום שיוכל להראות לנכדים ולפעמים התמונות לא פחות חשובות מהטיול עצמו. אז לפני שאתם שולפים את המצלמה מהתיק, קבלו את 10 הטיפים הכי טובים לצילום בטיול שלכם.

בוקר וערב – כדי להשיג את התמונות הטובות ביותר, מומלץ לצלם ב"שעות הזהב" – מוקדם בבוקר, או לקראת ערב. האור הרך והמלטף יעשה רק טוב לתמונות שלכם.

מה המצב – גם המצלמות הדיגיטליות הכי פשוטות, כוללות מצבי צילום כמו "דיוקן", "ספורט", "לילה" ועוד. השתמשו באפשרויות השונות לקבלת תמונה טובה יותר.

על אוטומט – אם אתם לא מספיק מיומנים, לא תמיד יהיה לכם מספיק זמן לשחק עם ההגדרות של המצלמה המקצועית שלכם. לכן לצילום תמונות פחות מיוחדות, כוונו אותה למצב האוטומטי.

הכל זה מלמעלה –צילום מגבוה מספק לרוב תמונה לא שגרתית. נסו להשתמש במקומות גבוהים כמו גגות ומרפסות כדי להשיג זווית צילום ייחודית.

תמונה אחת שווה –יש תמונות ששוות אלף אלבומים ולפעמים תמונה אחת מספיקה כדי להעביר את התחושה. נסו למצוא את הרגע הטוב מכולם כדי ליצור את התמונה המנצחת.

עכשיו קרוב – לפעמים התמונה לא יוצאת טוב, כי פשוט לא התקרבתם מספיק. צילום קרוב יותר מצמצם את "השטח המת" ויוצר תמונה אינטימית יותר.

קרן אור –צילום באור טבעי הוא הדרך הפשוטה והקלה לתמונה איכותית. אם תלמדו להשתמש באור, לא תצטרכו להפעיל את הפלאש או לערוך את התמונה במחשב.

לגעת ביופי – יופי של מקום מתבטא לא רק בנופים אלא גם באנשים, באוכל ואפילו בדברים שמעולם לא חשבתם לצלם. נסו לגעת ביופי דרך נקודת המבט שלכם.

פילים ופרות קדושות – כן, כולנו יודעים שבקובה יש סיגרים, בתאילנד יש פילים ובהודו יש פרות קדושות. נסו להיות יצירתיים ולצלם תמונות לא שגרתיות, כאלו שיגרמו לכם להסתכל בהם שוב ושוב.

ליהנות מהרגע – אל תשכחו שבסופו של דבר באתם ליהנות, לטייל ולגלות מקומות חדשים. אז לפעמים פשוט עדיף להניח את המצלמה בצד וליהנות מהרגע.

רוצים לגלות מקומות עם הנופים היפים בעולם? לחצו כאן

יש לכם עוד טיפים לצילום בטיול? ספרו לנו!

 

כתיבת תגובה

Call Now Button